Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C class 200..220 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 28
Ford , 20
BMW , 17
Toyota , 11
Fiat , 8
Opel , 7
Citroën , 6
Renault , 6
Seat , 5
Honda , 4
Nissan , 3
Škoda , 3
Peugeot , 3
Volvo , 3
Smart , 3
MINI , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
BAIC , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class 200..220,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class 200..220 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Sht 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 23:21 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:16 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet Okazion

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:09 Makina , Kukës

Shitet Nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:15 Makina , Fier

PEUGEOT ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 Makina , Fier

SUZUKI ����

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:56 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:25 Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:28 Makina , Elbasan

�� Renault Kangoo ��

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:22 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:21 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:21 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:12 Makina , Durrës

audi a2 1.4tdi

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:29 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:51 Makina , Tiranë

BMW 118d blere ne Zurich, km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:19 Makina , Tiranë

Audi Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 12:17 Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:52 Makina , Tiranë

BMW X5 2012

16 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:38 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.4tdi

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:38 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.4tdi

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:31 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:31 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG

10 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:31 Makina , Korçë

VW volkswagen tiguan 4motion

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:31 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 ndrohet..

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:48 Makina , Durrës

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 11:44 Makina , Tiranë

Mercedes benz glk 250 bluetec

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 11:37 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 22:33 Makina , Durrës

Audi A6 biturbo nafte look 2017

25 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 20:15 Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET Mercedes Benz E-Class 200 Naft Automatik

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Seres 3, 100% Elektrike, 0 Km, Okazion

33 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 13:00 Makina , Tiranë

Range rover evoque 2.2 ��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:56 Makina , Tiranë

Cls 350 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 09:12 Makina , Fier

Shitet w124 viti 1994

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
25 Sht 21:49 Makina , Durrës

Audi A8 L Exluzive

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 14:27 Makina , Vlorë

PAISJE PROFESIONALE INDUSTRIALE RESTORANTE MARKETE etj

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 21:47 Makina , Korçë

VW tiguan 2.0 automatic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 21:40 Makina , Tiranë

Urgjent!! Chrysler 300c FULL OPTION BENZIN/GAZ

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 11:05 Makina , Tiranë

��Passat 2013 Benzine Automat��

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 11:45 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 22:07 Makina , Fier

Ford Fusion 1.4 Benzin Super Gjendje ✅

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 15:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 320 CDI FULLLL AMG

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class 200..220 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione