Bmw 120 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 160
Audi , 18
Fiat , 5
Ford , 3
Opel , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Piaggio , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 120,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 120 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:05 ,

BMW 120 AUTOMATIK GAZ+BENZIN 2007 (SUPER GJENDJE)

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 Dyqani ,

BMW X3 3.0d Sport-Paket *120.000 km*

6 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:16 Dyqani ,

OKAZION BMW SERIA 6 FULL OPSION NDERROHET

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:51 ,

Bmv 120 2.0 Diesel Automatike 2005 Super MUNDESI NDERIM

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 23:57 ,

Blej Makina gjitha Llojet posht tregut Max 60%

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 16:46 ,

Volvo c30 Automat 2.0 diesl 2009 me 1 vite garanci shira

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 16:44 ,

Citroën c4 Picasso 1.6 disel 2010 Manual �� shira

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 16:44 ,

Okazion Fiat croma 1.9 disel mujtijet Automat 2008 shira

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 16:43 ,

Fiat Bravo 1.9 multijet 2008 Manual luku Abarth �� shira

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 14:25 ,

Mercedes Benz S Class 350 bluetec W222 GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 12:06 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 10:17 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 07:12 ,

Fiat bravo 1.9 Multijet Manual luku Abarth 16 valva �� shira

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 14:54 ,

��C 300 2012 9800€ ��

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 18:27 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 14:17 ,

Piaggio

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 10:56 ,

bmw 530i

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 18:36 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 13:35 ,

BMW 330CD SPORT

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 13:29 ,

OKAZION ( Per kesh ) Peugeto 107 0.9 Benzine automat

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Maj 16:44 ,

Ford

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 18:54 ,

BMW SERIA1 120

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 18:07 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022 flm merrjep U SHIT

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 09:42 ,

Bmw 120

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 13:29 ,

B Class 120 km+liber sherbimesh

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 09:37 ,

Bmw 120

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:36 ,

BMW 120

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:10 ,

Bmw 120 D

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 10:07 ,

BMW Seria 640 2015 Pa taks Mundesi Nderrimk

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 16:13 ,

Bmw 120 M paket

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 00:55 Dyqani ,

Bmw 120d Automatike

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:35 Dyqani ,

SHITUR⛔️PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSJT

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:30 ,

Bmw 120 2.0 nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 02:05 ,

Okazionn!Shitet super BMW 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:23 ,

Okazionn! Shitet BMW 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:51 ,

Okazion BMW X1 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 18:55 ,

BMW 120 AUTOMAT BENZIN+GAZ

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 09:27 ,

BMW GT 530 Diesel 2009

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Mar 23:09 ,

BMW 120

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 16:45 ,

SHITET BMW

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 11:17 ,

Bmw seria 1

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:47 ,

BMW SERIA 1 M NDERRIMI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 12:48 ,

✔Ford Focus 2013✔

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 10:07 ,

BMW 120

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 13:59 ,

BMW 120

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:50 ,

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:26 ,

✔Fort Focus 2013✔

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 120 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione