Benzine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 3702
Mercedes-Benz , 3042
Ford , 1967
Opel , 1801
Fiat , 1480
Audi , 1192
Smart , 1023
Renault , 1012
Toyota , 986
BMW , 847
Peugeot , 804
Nissan , 568
Citroën , 492
Seat , 357
Hyundai , 288
Volvo , 275
Škoda , 271
Porsche , 268
MINI , 234
Lancia , 203
Chevrolet , 192
Honda , 170
Suzuki , 161
Mitsubishi , 138
Mazda , 120
Alfa Romeo , 114
Jeep , 106
Kia , 104
Jaguar , 89
Land Rover , 83
Chrysler , 71
Daewoo , 61
Daihatsu , 54
Rover , 36
Dodge , 33
Dacia , 30
Lincoln , 20
Hummer , 19
Cadillac , 19
Saab , 19
Subaru , 14
Great Wall , 12
GMC , 12
Ssangyong , 10
Lexus , 10
Infiniti , 7
Maserati , 6
MG , 6
Piaggio , 5
Lada , 4
Tata , 4
Acura , 3
Bentley , 3
Buick , 2
Zastava , 2
Pontiac , 2
Corvette , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Plymouth , 1
Proton , 1
Alpina , 1
UAZ , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzine ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benzine Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:52
Linku:
Dyqani ,

Shitet E350 v6 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12
Linku:
,

Vw GOLF 5 automat 1.6 benzine i thjeshte ����

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:48
Linku:
,

MERCEDES-BENZ R350 LONG

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 16:06 ,

Volkswagen Passat 2.0 Benzine/Gas

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

NDRROHET A Class 2.0 Nafte 2006 Ose SHITET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

����Toyota Yaris 1.3 Automat ����

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:05 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:04 ,

Volvo XC 90 2004 2.5 Benzine Gas Automat 7 Vende

6 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:02 ,

Hyundai i10 1.0 benzin 2018

6 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:02 ,

Opel 2003dhe nderrohet 1.2 gaz motor me zinxhir ecotec

2 170 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:02 ,

Toyota Yaris 1.3 benzin 2006 Okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:01 ,

Nisan qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:59 ,

VW Golf 6 1.4 benzin-gaz e sapo ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 ,

Land Rover 1.8 benzine gaz

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ MUNDESI NDERRIMI 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

����Passat CC Fund 2013����

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 ,

���� Toyota Yaris 2008 ����

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:57 ,

TOYOTA YARIS 1.3 kamio automatike sapo ardhur nga gjermania

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:55 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Shitet makine

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:55 ,

Shitet makine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 ,

SHITET VOLVO S60, 2.4 Benzine + Gas

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 ,

Shitet makine

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 ,

Shitet Fiat Stilo

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 ,

Okazion Cls 500 benzin e konvertushme 100% per gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:54 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Shitet makine

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:53 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Mercedes benz A class

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

DACIA 2012 OKAZION

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Shitet ford fiesta benzin/gaz nderrim me makine me te madhe

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:49 ,

Mercedes Evo E300 Benzine Super Gjendje❌Okazion!!

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 ,

Shitet C Klas Viti 2011 300 Benzine Gaz (TNG) 9 euro okazion

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:49 ,

GOLF 6 2.5 BENZINE ME DOGAN TE PAGUAR

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:48 Dyqani ,

Hyndai Sonata 2.4cc benzin hybrite 2014

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:48 Dyqani ,

Peugeot 1007 2006 Sport 1.6 Benzinë Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:47 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:47 Dyqani ,

Mercedes Benz Slk 2.0cc benzine 2002 kabriole

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:47 ,

SKODA Fabia

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:46 ,

M.Benz E240 Elegance

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 ,

Mercedes Benz C200

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:46 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:46 Dyqani ,

Toyota yaris1.3 vit

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:45 Dyqani ,

yaris 1.0 benzine manual

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:44 ,

C-class 300-4-matic

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Audi A3 1.6 benzine automat vit 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:43 Dyqani ,

VW POLO 2010 BENZINE GAS AUTO PENTA

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:42 Dyqani ,

Auto fortuzi

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:42 ,

M.Benz C200 Komp. Benzine+Gaz Automat

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:42 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:42 ,

GOLF 6 AUTOMATIKE 1.2 BENZINE VITI 2011 ... OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 Dyqani ,

Auto fortuzi

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzine | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione