Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzin ndroet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Jaguar , 2
Opel , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin ndroet,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benzin ndroet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Shk 11:58 Makina , Tiranë

shitet ndroet gaz benzin

1 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 18:48 Makina , Durrës

Shitet & ndroet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 23:45 Makina , Tiranë

Shitet ose Ndrohet

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 20:50 Makina , Tiranë

SHITET X5 BENZIN GAS 128 MILJE USA.

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 12:10 Makina , Pogradec

Shitet ose ndroet 0692936434

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 16:35 Makina , Lushnjë

������Shitet Volkswagen tuoran 6+1 .������

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 19:28 Makina , Pogradec

Shitet benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 17:47 Makina , Tiranë

OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:55 Makina , Tiranë

CLA shitet ose ndroet + - diferenc

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 14:07 Makina , Durrës

Shitet ose ndroet rexhina benzin gaz letrat per nje vit

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Dhj 20:03 Makina , Korçë

shitet rage rover

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 17:33 Makina , Tiranë

VW Passat 2.0 Benzin/Gaz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:51 Makina , Korçë

ndroet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 16:00 Makina , Tiranë

Shitet ose ndroet

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 15:10 Makina , Vlorë

Clk 200

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 19:19 Makina , Tiranë

Okazion VW Phateon benzin+gaz

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Shk 23:41 Makina , Tiranë

Okazion ndrim

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 00:43 Makina , Vlorë

ndroet wv golf4

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 18:30 Makina , Korçë

Fiat Punto 1.2 benzin -01

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 22:20 Makina , Berat

Mercedes A160 benzin -99 .

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 22:29 Makina , Berat

volvo V40

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin ndroet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione