Benz e klas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1014
Peugeot , 29
Audi , 13
BMW , 9
Fiat , 6
Toyota , 5
Opel , 3
Honda , 3
Ford , 3
Volvo , 2
Smart , 2
Renault , 2
Mazda , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz e klas , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz e klas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:10
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 10:31 ,

MERCEDES BENZ E KLAS 250 CDI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE -10

11 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:30 ,

Mercedes-Benz C KLAS 220 CDI AVANTGARDE FULL OPTION DESIGNO

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

Mercedez Benz E Klas Me Dogan 6400 Euro Okazioon

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Benz c klas 180 benzin

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:59 ,

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 ,

MERCEDES BENZ • B KLAS • AUTOMATIKE • 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:41 ,

MERCEDEZ BENZ C KLAS 220 / BENZ C CLAS 220 !!!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

MERCEDEZ BENZ C KLAS 200 / BENZ C CLAS 200

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:37 ,

Mercedes Benz C 220 Blueeficency Viti 2010 Euro 5

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:29 ,

b klas 180 Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:27 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

TOYOTA YARIS 1.4 Nafte AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 ,

Mercedes C300 Benzin / GAZ

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

Mercedes Benz C 204

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:25 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:24 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Motorr Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:17 ,

Mercedes Benz C Classe Klas C220 CDI 2011 2012

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 ,

Mercedes Benz C Classe Klas C220 CDI 2011 2012

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:13 ,

Okazjon

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:12 ,

Mercedes

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 Dyqani ,

E KLAS 250 FULL OPSION

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 Dyqani ,

C KLAS 200 CDI AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Dyqani ,

Mercedes A 180 CDI AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 ,

MERCEDES C KLAS 204 AUTOMAT VITI 2010 EURO 5

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:36 ,

e klas

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:30 ,

Benz C-klas 200 kompresor benzine-gaz

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 ,

Benz C Klas C200 BENZIN + GAS . ME LEKURE & SENSORE

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 ,

Shitet Mercedes C klas 2.2 naft viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:18 ,

Benz C Klas ,200 CDI Avangard,nga Gjermania

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 ,

Mercedes Benz C Klas ,200 CDI .Manual

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

Benz E Klas EVO 220 CDI Avangard,lekur e bardhe

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:47 ,

Okazion CC 2012

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:17 ,

C300 AMG Panoram 2012 Bezh super full option

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:35 ,

SHITET C KLAS VITI 2005 AUTOMAT AVANTGARDE

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:29 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

Benz c180 me letra të paguara super gjëndje Okazion!

2 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:53 ,

OKAZION C KLAS AVANTGARDE AUTOMAT FULL SAPOTARGUAR

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0 TDI (nafte) *AVANT* 187.000 KM❌

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:30 ,

MERCEDES BENC A KLAS

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz e klas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim