Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz 250 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2696
Audi , 57
BMW , 26
Ford , 15
Toyota , 10
Fiat , 8
Opel , 6
Volvo , 6
Citroën , 4
Smart , 4
Renault , 4
Seat , 3
BAIC , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
Škoda , 1
Peugeot , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz 250,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz 250 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Korr 10:06
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:01
Linku:
,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:16 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:16 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 ,

�� Mercedes-Benz GLC300 ��

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:12 Dyqani ,

Okazion!!Mercedes V 250 Benzin-Metris-Viti 2016!! 7-Vende!!

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:15 ,

C 250 CDI

10 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 ,

Seat ibiza 1,2 naft 2011 start stop

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 Dyqani ,

E cklas 220 cdi 0692606999

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:48 ,

Mercedes Benz E Class 250

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:27 ,

BENZ C-CLASS 250 4MATIC

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:45 ,

Shitet Mercedes Benz E 200 cdi EVO 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

Mercedes Benz C Class

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

C300 2012 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:35 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:05 ,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

OKAZION Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:01 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01
Linku:
,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 ,

Shitet E class 250/ W212, Avantgard full panorama

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:47 ,

Mercedez Benz Glk 250 Bluefficency

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:31
Linku:
,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Audi Q3 45tfsi premium plus

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:05 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:49 ,

����OKAZION Mercedes Benz C Clas4Matik 250 Blueffcency 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

Mercedes-Benz GLK250 BlueTEC 4MATIC

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:16 ,

Benz w 124

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:01 ,

Benz C250 , 2012 , Full options !!!

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:29 ,

Mercedes Benz B 250 Amg Nderrohet

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:04 ,

Mercedes E 250 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 ,

M.BENZ 2.5 4 MATIC

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:51 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 4500euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21 Dyqani ,

Mercedes Benz E-class 250 Automatik, Viti 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:53 ,

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:29 ,

E 250 Cdi‼️

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:23 ,

Ford Focus ST-LINE ZETEC SPORT OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:00 ,

Mercedes Benz 250-4matic automat viti 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:59 ,

Mercedes Benz 250-bluetec 4matic automat viti 2014

18 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:41 ,

Mercedes Benz GLC 300 Coupe (63 AMG Look KUNZMAN)

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 12:51 ,

MERCEDES BENZ W108 250SE

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 12:16 ,

Mercedes-Benz E250 CDI Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 ,

BMW 120d full

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:48 ,

Chevrolet Kalos benzine gaz 1.4

1 215 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:20 ,

Shes Mercedes benz E klas 250.

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 Dyqani ,

B 250 AMG

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:11 ,

BMW E90 325i Benzin-Gaz ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:59 ,

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz 250 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione