Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz 2020 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 2290
Audi , 23
Ford , 11
BMW , 8
Chrysler , 2
Opel , 2
Hyundai , 2
Ssangyong , 2
Lancia , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Seat , 1
Acura , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz 2020,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz 2020 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:16 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350d (NAFTE) Sapo ardhur

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:53 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� Benz , Audi , Vw , Bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C160

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:10 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz S350 CDI 4Matic 2020 AMG Line

88 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ Glc 250 Diesel 4matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:41 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:11 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA220d Viti Prodhimit Fundi 2020 2.2 Diesel

44 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 00:31 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Mar 13:43 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi , Audi , Bmw , Benz, Range Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:59 Makina , Durrës

Benz Mercedes S550

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 13:13 Makina , Pogradec

BENZ S 350 CDI 2015 (LOOK AMG 2020) PANORAMA FULL EXTRA

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 15:50 Makina , Tiranë

Benz Mercedes Gle 350 4Matic

72 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Mar 13:15 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Mar 11:32 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz A150 Chocolate Edition

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 17:12 Makina , Fier

����Mercedes c class ����Zvicra����

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 13:49 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E350 D

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 17:13 Makina , Tiranë

GLE 400d 4 matic

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Mar 13:32 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 01:54 Makina , Durrës

Mercedes Benz S 500 lungo look amg fabrike 2020

46 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 01:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Mar 18:08 Dyqani Makina , Kavajë

Range rover sport 5.0 svr

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 14:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 fundi 2013

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 14:07 Makina , Tiranë

MERCEDES - BENZ S350 BENZINE 4MATIC

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 09:48 Makina , Durrës

S 550 L 2015 look 6.3 AMG 2020 mundesi nderrimi

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 17:12 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ GLC 250 4 MATIC 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 13:32 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz G6.3 AMG///Viti Prodhimit Fundi 2014 LOOK 2020

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 21:46 Makina , Tiranë

Mikrobus Mercedes Benz Sprinter 416CDI

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
21 Shk 12:50 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S550E ELEKTRIK Lungo Presidencial

55 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Shk 13:58 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz E350 D Look AMG

38 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 11:30 Makina , Durrës

Mercedes Benz C160

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Shk 17:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S class

89 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 18:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Gle 350

72 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Shk 18:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Gle 350/ benzine / 4 pistona

72 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Shk 23:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 1.8 Kompressor Benzin-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 13:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Gle 350

72 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Jan 11:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

12 700 EUR

17 Jan 09:24 Makina , Fier

Benz S550 benzin 2014 look 2020

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 19:12 Makina , Tiranë

CLS 350 Amg

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 07:54 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson N-line Premium

36 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 17:26 Makina , Tiranë

Mercedes benz

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 22:11 Makina , Tiranë

Gomina Xhami Benz 240 w123 w108 w114 w201 240D

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 22:54 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Ml 350 blue-efficiency 4Matic model europian

19 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:37 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C180 (BlueTEC)dT 7G-TRONIC/ DISTRONIC Pus/

16 910 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 23:41 Makina , Tiranë

E320 2007 Diesel €8.000

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 23:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 CDI BlueEFFICIENCY AMG PACKAGE

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 07:06 Makina , Vlorë

��Shitet Mercedes Benz Gle 350 Benzine��

33 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Nën 13:01 Makina , Tiranë

2020 Mercedes-Benz C63 AMG

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Tet 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi , Audi , Bmw , Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 07:38 Makina , Tiranë

OKAZZZION S LUNGO

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 20:04 Makina , Tiranë

C220 W204

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz 2020 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • benz 2020 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • benz 2020 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLS-Class
  • benz 2020 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 320 | E-Class
  • benz 2020 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 250
  • benz 2020 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 43 AMG | C-Class
  • Benz 2020 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML-Class
  • Benz 2020 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E-Class
  • Benz 2020 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | B-Class
  • Benz 2020 në kategorinë Makina
  • Benz 2020 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione