Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benc mercedez | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1199
Audi , 25
BMW , 12
Toyota , 10
Ford , 9
Citroën , 6
Opel , 5
Fiat , 5
Smart , 4
Mazda , 3
Škoda , 3
BAIC , 2
Seat , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benc mercedez,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benc mercedez Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:19
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 15:37 Makina , Elbasan

Opel Zafira

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Makina , Elbasan

�� Mercedes Gle 350d ��

33 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:37 Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

17 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:19
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:10 Dyqani Makina , Berat

fiat panda 4x4 benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:00 Makina , Fier

Mercedez benc c180 Avangard

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:56 Makina , Fier

Mercedes ���� Automatike

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ A180 CDI MANUAL 2006

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

Mercedez benc

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9TDI gjendje perfekte

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E 350 CDI Look ///AMG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

CLA-250 4Matic 2016

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:59 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 viti 2012 w212

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Makina , Korçë

BMW 528I look M Xdrive 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:59 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:59 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:58 Dyqani Makina , Tiranë

c220

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:55 Makina , Korçë

VW volkswagen tiguan 4motion

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:21 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:57 Makina , Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:28 Makina , Tiranë

BMW 118 Seria 1

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:07 Makina , Vlorë

��FORD FIESTA��

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 200 Kompressor Benzin/Gaz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:07 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

SHITET & nderrohet BCLASS 2.0 CDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:54 Makina , Durrës

Golf 5 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 1.4 TSI AUTOMAT 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:43 Makina , Tiranë

SUPER GJENDJE BENZ C 220 AKULL

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:32 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 22:48 Makina , Tiranë

Garazhd Stacioni trenit 1020 m2 magazine

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Dhj 20:04 Makina , Tiranë

Sapoerdhur mercedes benc c220 cdi super gjendje

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 16:40 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 2.7 TDI 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 13:55 Makina , Elbasan

�� Mercedez Benc C250 4Matik luk AMG��

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 13:31 Makina , Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 11:42 Makina , Tiranë

Citroen C3, 1.2 Benzine, 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 09:09 Makina , Tiranë

Shitet sprinter 515 me pedan

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 09:09 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 1.3 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 09:09 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 1.1 benzine 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 08:44 Makina , Tiranë

Range Rover sport 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benc mercedez | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione