Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benc 190 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 27
BMW , 20
Ford , 15
Toyota , 9
Opel , 6
Citroën , 5
Hummer , 4
Peugeot , 3
Smart , 3
Nissan , 2
BAIC , 2
Seat , 2
Cadillac , 2
Škoda , 2
Fiat , 2
Honda , 2
Mazda , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Renault , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benc 190,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benc 190 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Sht 20:35
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) ���� Mundesi ndrimi!

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:06 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:05 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Benz Cls Look BRABUS nga zvicra

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina , Fier

SUZUKI ����

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Makina , Tiranë

BMW 118d blere ne Zurich, km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:26 Makina , Fier

PEUGEOT ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:50 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:50 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:27 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:19 Makina , Tiranë

Mercedez benz

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:01 Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:35 Makina , Tiranë

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:32 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 Fsi nga zvicra

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 Makina , Tiranë

Audi A7 super okazion

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:50 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG

10 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:50 Makina , Korçë

VW volkswagen tiguan 4motion

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:50 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 ndrohet..

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:44 Makina , Tiranë

Mercedes benz glk 250 bluetec

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:37 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:38 Makina , Tiranë

Audi Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 07:15 Makina , Durrës

audi a2 1.4tdi

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 23:13 Makina , Tiranë

Benz Cls 500 Benzin gaz me letra per 1 vite

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 21:50 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 20:18 Makina , Durrës

Bmw x5 3.5 x drive super okazion

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 20:15 Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET Mercedes Benz E-Class 200 Naft Automatik

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Seres 3, 100% Elektrike, 0 Km, Okazion

33 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Disqe bmw

750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Disqe 20 M origjinale

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 11:37 Makina , Durrës

Shitet/nderrohet tiguan 2.0 benzine 4x4 2013 automat

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 11:33 Makina , Tiranë

Shitet Benz 220 nafte, Automat, viti 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:00 Makina , Lushnjë

shitet Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 09:29 Makina , Tiranë

Mercedes C63 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 09:12 Makina , Fier

Shitet w124 viti 1994

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
25 Sht 21:49 Makina , Durrës

Audi A8 L Exluzive

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 20:35
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) ���� Mundesi ndrimi!

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Sht 14:27 Makina , Vlorë

PAISJE PROFESIONALE INDUSTRIALE RESTORANTE MARKETE etj

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 23:21 Dyqani Makina , Kavajë

Audi a6 2017 2.0 tdi

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:47 Makina , Korçë

VW tiguan 2.0 automatic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 18:20 Makina , Durrës

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 11:05 Makina , Tiranë

��Passat 2013 Benzine Automat��

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benc 190 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione