Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benç | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 6133
Audi , 52
BMW , 34
Ford , 29
Toyota , 16
Opel , 15
Citroën , 15
Fiat , 14
Land Rover , 11
Acura , 11
Renault , 10
Chrysler , 7
Peugeot , 7
Mazda , 6
Seat , 6
Smart , 5
Bentley , 5
Nissan , 3
BAIC , 3
Lancia , 3
Suzuki , 2
Kia , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Jeep , 2
MINI , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benç,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benç Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Nën 13:30
Linku:
Makina , Tiranë

Ndrohet Mercedes Benc e class W212 Viti 2011 200CDI

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36
Linku:
Makina , Tiranë

SUPER MERCEDES GLK 250 BLUETEC

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:18 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:15 Makina , Durrës

Shitet benc glk viti 2009 full

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:15 Makina , Elbasan

Opel Zafira

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 Makina , Elbasan

�� BMW 530d F10 ��

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 Makina , Elbasan

�� Golf 7 ��

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:09 Makina , Tiranë

Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:48 Makina , Tiranë

Benzin+Gas 6700€

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:45 Makina , Tiranë

����Mercedes Benc B-Class����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 Makina , Tiranë

���� Mercedes Benc B-Class ����

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 Makina , Durrës

MERCEDES BENC

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:20 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet me smart fiat panda etj

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:20 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Glk 220

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:37 Makina , Durrës

Mercedes

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:25 Makina , Fier

270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:16 Makina , Fier

OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Makina , Fier

AUDI Q5 3X Sline 3.0 TDI ‼️ Full

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:48 Makina , Fier

VW JETAA 2.0 TDI ‼️

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Makina , Fier

Ford Focus 2012 AUTOMAT ‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:36
Linku:
Makina , Tiranë

SUPER MERCEDES GLK 250 BLUETEC

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 Makina , Lezhë

Shitet benc 320cdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:48 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:41 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 CDI Look ///AMG FULL OPSION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 Makina , Durrës

Shitet c klas 204 benzin gaz

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:53 Makina , Durrës

Mercedes

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Makina , Durrës

Seat toledo 1.9 nafte automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Makina , Durrës

Shitet VW Crafter transporter 2.5 nafte

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Makina , Durrës

Shitet MB c-class automatik

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Makina , Durrës

Shitet MB c-class 220 automat

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:43 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet Bmw 730d

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Peugeot 207 Sport

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 1.3 Nafte

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 1.1 benzine 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Benc c220

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:14 Dyqani Makina , Berat

fiat panda 4x4 benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:10 Makina , Durrës

Golf 5 2.0 Nafte Automat ����������������

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

Mercedes benc

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 Makina , Fier

Mercedez benc c180 Avangard

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:10 Dyqani Makina , Tiranë

c220

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:10 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:04 Makina , Elbasan

SHITET BENC E220 CDI AUTOMAT NE GJENDJE TE MIR

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:50 Makina , Durrës

C 200

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:47 Makina , Fier

Citroen c1 ����

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:47 Makina , Fier

Mercedes ���� Automatike

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ A180 CDI MANUAL 2006

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benç | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione