BMW x5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 3412
Audi , 188
Ford , 94
Toyota , 55
Opel , 54
Fiat , 42
Citroën , 34
Land Rover , 27
Renault , 25
Nissan , 22
Peugeot , 19
Porsche , 19
Volvo , 15
Smart , 15
Seat , 12
Mazda , 10
MINI , 10
Hyundai , 10
Mitsubishi , 10
Chevrolet , 10
Jaguar , 9
Honda , 9
Lancia , 9
Jeep , 8
Škoda , 6
Ssangyong , 4
Saab , 4
Chrysler , 3
Cadillac , 3
Lincoln , 3
Dodge , 3
Isuzu , 2
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Rover , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW x5 ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW x5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:24
Linku:
,

Mercedes Benz C300 4 Matic ‼️

Historiku i makinës

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:15
Linku:
,

Mercedes-Benz CLA 220 CDI Premium AMG

Historiku i makinës

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:19
Linku:
Dyqani ,

��Audi A8L Matrix��

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 01:59 ,

�� AUDI Q5 ��

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:59 ,

�� Ford Kuga Titanium ��

Historiku i makinës

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:56 ,

Audi A3 benzin-gaz automatik

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56 ,

Mercedes benz c class

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56 ,

Golf IV benzin gaz

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:54 ,

�� VW Passat 2.0 ��

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:51 ,

BMW 525 benzin gaz

Historiku i makinës

58 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

Okazionn Bmw 330d Mpower 330 kuaj fuqi

Historiku i makinës

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:48 ,

Okazion Cadillac Escalade shitet nderrohet

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:24 ,

Bmw 525xi drive super full ‼️

Historiku i makinës

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:24
Linku:
,

Mercedes Benz C300 4 Matic ‼️

Historiku i makinës

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:24
Linku:
,

Audi Q5 2010 Full Panoramic ‼️

Historiku i makinës

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:08 ,

SHITET/NDERROHET

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Volvo Xc90 2.0 Benzin 2004

Historiku i makinës

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:58 ,

❌OKAZION❌ GOLF 7 GTI PERFORMANCE

Historiku i makinës

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:50 ,

Shitet ose kembehet

Historiku i makinës

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:41 ,

Shitet BMW X5 viti 2009 Motorr 3.5 Nafte XDrive

Historiku i makinës

9 810 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:32 ,

BMW X5 B&G

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:31 ,

BMW seria 3

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:31 ,

FORD VITI 2017 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:28 ,

TOYOTA 2007 YARIS AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEE BENZIN+GAZ VITI

Historiku i makinës

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:22 ,

Bmw 528 i 3.0 Benzin/gaz 100%

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Dyqani ,

S350 cdi lungo

Historiku i makinës

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:13 Dyqani ,

❌❌ML 320 Diesel❌❌

Historiku i makinës

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:13 Dyqani ,

❌❌C250 benzin-gaz 2010❌❌

Historiku i makinës

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:13 Dyqani ,

S clas 350 cdi

Historiku i makinës

36 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:08 ,

Shitet Bmw x5

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 ,

Shitet BMW X5 3.0 D

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:44 ,

�� Mercedes C220 ��

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 ,

�� OKAZION C CLASS ��

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:28 ,

HONDA CIVIC 2008

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:26 ,

Mercedez w124 E250

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:12 ,

Opel Agila 1.2 benzine 2001

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:12 ,

Hyundai Sonata 2014 vetem gaz

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:12 ,

⭐Mitsubishi Outlander⭐

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW x5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione