Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW X3 2000 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 21
Toyota , 2
Ford , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW X3 2000,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMW X3 2000 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:49 Makina , Tiranë

VW Golf 1.9 TDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

Okazion Makina 1100 euro!!!

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 Makina , Fier

E220 cdi Eleganc

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:47 Makina , Tiranë

Mercedes E 270 Avangard

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 00:53 Makina , Elbasan

BMW X3 Shitet

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 08:17 Makina , Tiranë

Shitet makina 1099 euro gjendje super

1 099 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 10:53 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery TD5 2.5 Manuale 4x4

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 17:13 Makina , Fier

projektor w203

1 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 16:27 Makina , Tiranë

Shitet Benz 220 nafte, Automat, viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:57 Makina , Durrës

Shitet BMW

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 05:19 Makina , Vlorë

2017 BMW X3 S drive 2000 benzin

17 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Nën 18:56 Makina , Shkodër

Bmw x3

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 10:51 Makina , Fier

Okazione shitet BMW

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 13:29 Makina , Tiranë

B Class 120 km+liber sherbimesh

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 12:19 Makina , Kukës

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 21:10 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E200

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 15:25 Makina , Tiranë

Audi A3 ekonomik

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 10:38 Makina , Durrës

Ml 270 shitet ose nderrohet me e class

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 17:54 Makina , Vlorë

Golf 5 shitet ose mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 09:38 Makina , Sarandë

BMW X3 2000 cm3 Nafte

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 20:36 Makina , Durrës

BMW seria 7 - 730d Full Option viti 2000

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 16:39 Makina , Tiranë

E class

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 09:10 Makina , Tiranë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 12:50 Makina , Tiranë

Bmw X3 automatik 2000 naft

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 14:49 Makina , Tiranë

SHITET & NDRRIM + - MERCEDES BENZ ME AMORTIZATORA

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 13:25 Makina , Durrës

SHITET!!! ML 320

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 11:11 Makina , Tiranë

Bmw 530 .x5.x3. 330d injector

6 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 18:19 Makina , Tiranë

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 19:32 Makina , Tiranë

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 14:46 Makina , Durrës

Mercedes Ml 320 Benzin/Gaz okazion

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 08:32 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.8 nafte

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 16:25 Makina , Kavajë

BMW X3 VITI 2007 4X4

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Dhj 16:15 Makina , Tiranë

BMW X3 2000 CC

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 15:58 Makina , Durrës

Bmw 320 okazion

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 09:15 Makina , Elbasan

BMW X3 2.0 Nafte - 08 AUTOMAT OKAZION

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 12:34 Makina , Tiranë

BMW X3

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Gush 19:34 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 17:49 Makina , Tiranë

Mercedes C180 benzin

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 13:39 Makina , Kavajë

BMW X3 2000 Drive

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Jan 09:07 Makina , Elbasan

Shitet

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 09:19 Makina , Tiranë

Okazion Bmw x3

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 12:11 Makina , Durrës

shitet bmw x3

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 16:08 Makina , Elbasan

BMW X3 -07

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 08:51 Makina , Tiranë

BMW X3 dizel -05,OKAZION

7 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW X3 2000 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione