Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a4 2017 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 224
Toyota , 7
Ford , 6
BMW , 5
Volvo , 3
Porsche , 3
Nissan , 2
Opel , 2
Hyundai , 2
Honda , 2
Chevrolet , 2
BAIC , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Peugeot , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4 2017,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 2017 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:35 ,

Land Rover Freelander 2 SD4 HSE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 ,

✅PJESE KEMBIMI✅AUTO SHEHU✅M.Benz VW BMW AUDI etj

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:22 ,

Caddy 1.9.2007.me targa .Ndrrohet me caddy maxi +diferenc

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 ,

Makina me qera me cmime te ndryshme duke filluar nga 10€

10 EUR /

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:21 ,

Shitet SKODA FABIA 1.6 tdi sw

7 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:48 ,

C300 2012 120.000KM

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:48 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:48 ,

9.200€ I Padiskuteshem C300 2012 200.000KM

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:45 ,

MERCEDES BENZ E 300 BENZIN/GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:45 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 ,

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:48 ,

AUDI A7 3.0 BENZIN 2014 SUPERCHARGER FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

GL 350 4matic 2014 BLUETEC SUPER FULL

27 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:48 ,

A 180 NAFT 2006 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:48 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:48 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:45 ,

C 180 BENZIN+GAZ 2003 (LOOK 2006)

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 ,

C 250 NAFT 2012 FULL AMG LOOK

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 ,

ML 350 4matic 2012 BLUETEC FULL OPSION

22 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:42 ,

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:42 ,

E 350 NAFT 2017 FULL OPSION AMG LINE

36 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:42 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

26 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:51 ,

AUDI A4 SW 2017 AUTOMAT DIESEL 2.O

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 ,

Audi a7 look s7 2017

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:18 ,

NISSAN X TRAIL 2.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

Hyundai Sonata 2014 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 13:25 ,

A4 2017‼️

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:21 ,

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 ,

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:36 ,

Benzin+gaz

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:24 ,

✅✅✅✅OKAZION TOYOTA CARINA

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 18:34 ,

GL 350 Bluetec/OKAZION

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 18:31 ,

Vw TOUAREG - R line

25 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 13:59 ,

Audi A4 TFSI progressive

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Qer 11:33 ,

Shitet CL 500 v8 BiTurbo Amg Full opsion Okazion !!!

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 08:48 ,

audi A4 2017

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 08:40 ,

����Mercedes Benz Cla 200Diesel 2017����

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 16:20 ,

NISSAN NISAN QASHQAI

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 11:20 ,

Golf 6 Benzine-Gaz

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 07:07 ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

26 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 07:07 Dyqani ,

AUDI A4-2.0 Benzin-2017-AUTOMATIK-TARGA AA

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Qer 17:03 Dyqani ,

AUDI A4-2.0 Benzin-2017-AUTOMATIK-TARGA AA

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Qer 15:01 ,

BMW 530D xDrive (on/off) Individuale

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 2017 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione