Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a3 1.9 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 1023
Fiat , 13
Renault , 10
Opel , 4
Seat , 3
Škoda , 2
Nissan , 1
Acura , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 1.9,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:13 Makina , Tiranë

Golf 5, nafte 1.9, viti 2006 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Makina , Lushnjë

AUDI A3 ,1.9 NAFTE ,VITI 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Nderrohet

3 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende nderrohet

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina , Durrës

VW-GOLF PLUS 1.9 NAFTE VITI 2008 BLUEMATION

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 Makina , Lushnjë

Shitet GOLF 5 nafte 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:37 Makina , Korçë

VOLKSWAGEN CADDY MAX 1.9TDI

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 TDI AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 TDI AUTOMAT

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

Shitet audi a3 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:49 Makina , Durrës

GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMATIKE 212.000 KM

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:47 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:47 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 3C 1.9 TDI MANUAL

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:39 Makina , Tiranë

VW TOURAN 1.9 AUTOMAT 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:07 Makina , Tiranë

Audi a3 1.9 automat vit 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:41 Makina , Sarandë

Audi A3

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 20:46 Makina , Krujë

Okazion audi a3 nafte 1.9 manuale me dogane

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:45 Makina , Durrës

Audi A3 1.9 TDI, Automat, 2006, Panorama

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 10:16 Makina , Lushnjë

Audi a3 1.9naft

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:55 Makina , Tiranë

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 09:53 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.9

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 00:53 Makina , Tiranë

FIAT CROMA 1.9 NAFTE AUTOMAT 2007

3 099 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 23:21 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 17:17 Dyqani Makina , Durrës

AUTOMAT RENAULT MEGANE NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 17:17 Dyqani Makina , Durrës

VW JETTA VITI 2007 1.9 NAFTE ME DOKUMENTA TE PAGUARA

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 17:13 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FIAT SEDICI 4X4 NAFTE MANUALE VITI 2008 ME DOKUMENTA

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 13:29 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 5 1.9 NAFTE SUPER GJENDJE‼️‼️

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:57 Makina , Fier

Shitet Audi A3 naftë 1.9 automatik

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:54 Makina , Korçë

Shitet Audi A3 1.9 Nafte 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 04:35 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.9 Disel MJT 2008 Manual shira

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:51 Makina , Tiranë

Fiat Sedici 1.9 Multijet 4x4 -08

4 500 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 10:02 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 01:30 Makina , Lushnjë

✅Audi A3 Sline 1.9 nafte✅

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 20:18 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 TDI

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 15:51 Makina , Vlorë

Audi A3

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 01:47 Makina , Kukës

Audi - A3

22 Maj 21:21 Makina , Tiranë

AUDI A3 OKAZION

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 08:14 Makina , Tiranë

Audi A 3 motorr 1.9 nafte 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 02:21 Makina , Fier

SEAT LEON 1.9 NAFT 2007 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

2 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:04 Makina , Tiranë

Audi a3 1.9 Diesel nga��������

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 11:17 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT VITI 2007

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 09:38 Makina , Tiranë

Vw jetta

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 13:34 Makina , Shkodër

Shitet Audi a3 naft 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 06:46 Makina , Lushnjë

Audi A3 1.9 naft 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:21 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 23:41 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 TDI

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 10:08 Makina , Tiranë

shitet audi A3

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione