Audi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 23934
Mercedes-Benz , 1337
BMW , 352
Ford , 264
Opel , 120
Toyota , 105
Fiat , 97
Land Rover , 68
Nissan , 63
Renault , 60
Peugeot , 47
Citroën , 39
Mitsubishi , 30
Volvo , 29
Smart , 29
Porsche , 26
Lancia , 23
Seat , 20
Jeep , 20
MINI , 19
Hyundai , 18
Škoda , 16
Mazda , 15
Acura , 15
Honda , 13
Chrysler , 12
Alfa Romeo , 11
Jaguar , 11
Aixam , 9
Dodge , 8
Ssangyong , 7
Kia , 6
Saab , 6
Suzuki , 5
Chevrolet , 5
Dacia , 4
Hummer , 4
Tata , 3
Zastava , 2
Rover , 2
Lincoln , 2
GMC , 2
Bentley , 2
Subaru , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
Cadillac , 1
Bugatti , 1
Infiniti , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:05
Linku:
,

AUDI A6 3.0 TDI 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:40
Linku:
,

Shitet Mercedes E350 CDI Automatik Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16
Linku:
,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 18:29 ,

Reno shenik 1.9 naft automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:29 ,

AUDI A3 PREMIUM PLUS INDIVIDUAL FULL OPTIONS

8 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:28 ,

��SHITET��

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:27 ,

Audi Q5 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:27 ,

Audi q 7

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:27 ,

Benzin Gaz c180 Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

SHITET �� 4x4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:26 ,

Lancia ypsilon 1.2 benzin ..letrat te sapo paguera..

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:26 Dyqani ,

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN GAZ 2005 GERMANY ����

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:26 ,

Shitet Audi A4 2.0 TDI S-line

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Mercedes C 300 AMG benzin gaz

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:25 ,

Audi A3 S Line automat

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:25 ,

Mercedes E 270 amg

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:24 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 ,

Mercedes cls 320 ..NDRROHET..

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:24 ,

Mercedes C 220 cdi automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:23 ,

Reno megana..me letra te sapo paguera Okazionnn

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:23 ,

Mercedez ml 320 ...Sport...

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:23 ,

Mercedes ml 320 full full opsjon

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:23 ,

Shitet & Ndrrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:21 ,

SHITET AUDI A8L QUATTRO 4X4 3.0 TDI LED MATRIX SUPER OKAZION

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:21 Dyqani ,

AUDI A4 2016 STATION WAGON AUTO PENTA

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 Dyqani ,

Audi Q5 2.0 Nafte Automatike Me Targa Viti 2018

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:21 Dyqani ,

AUDI S4 3.0 TFSI 400PS,2010,AUTOMAT,FULL 17.999 EURO

17 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:20 ,

Shitet Audi Q3, viti 2012, Automat, S-Tronic, 18,900 Euro

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:20 Dyqani ,

Audi A4 AVANT 2007 2.0d AUTO PENTA

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:20 ,

✅ SHITET AUDI A4 2009 SUPER GJENDJE ✅

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 Dyqani ,

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:19 ,

Shitet Audi Q5 moto 3000 super ne gjendje me liber sherbimi

11 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:19 Dyqani ,

AUDI A6 3.0 STATION WAGON AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:19 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 ,

U SHIT

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:18 Dyqani ,

Audi Q5 QUATTRO 2.0 TDI 2018 AUTO PENTA

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:17 ,

Opel astra benzin gaz automat

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:16 ,

mitsubishi outlander 4x4 benzin gaz ����

4 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:16 ,

vw caddy 1.6 benzin+gaz ����

5 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 ,

Outlander benzine + gaz vetem 164000 km

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:16 ,

mitsubishi outlander 69 000 km benzin gaz

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:16 ,

Audi A3 2.0 benzin gaz 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:16 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 ,

audi a6 2.0 nafte 2015 automat nderrohet

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:15 ,

AUDI A-4 AUTOMATIKE 2006 ����

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:14 ,

AUDI A-3 PANORAMA Automatike 2.0-TDi����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 ,

Automatike

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Audi A6 2.0 Tfsi Full Option

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Audi A8 Quattro 4.2 Diesel Full

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 ,

Mercedes benz A180

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:13 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:13 ,

Toyota yaris 1.0 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione