Apartamente | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 6
Audi , 5
Acura , 1
Chevrolet , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Infiniti , 1
Jaguar , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartamente,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Apartamente Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 04:19 ,

Shitet ose nderrohet G 6.3 AMG viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Pri 10:29 ,

Shitet Mercedes-Benz S 350 4Matic LPG 7-G TRONIC

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:44 ,

Bmw seria 1 2006 Manual Super Okazion

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 11:08 ,

Cls 320 w219

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:37 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 16:00 ,

makin

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Shk 11:54 ,

TOKE&OBJEKT “KAMEZ” 0676833720

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 15:50 ,

Blejme makina dhe apartamente me KLERING

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 23:41 ,

Blejm Makina Apartamente me Klering

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 15:28 ,

Passat okazion -Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 15:28 ,

Passat volkswagen - Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 23:31 ,

Jaguar x type per pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 16:49 ,

OKAZION FIAT IDEA 1.3 NAFT 069 733 7887

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 11:18 ,

OKAZION TOYOTA 4X4 069 733 7887

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 11:17 ,

OKAZION - PASAT -2008 - 069 733 7887

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 20:24 ,

Golf VI - OKAZIONE 100 Euro

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 16:40 ,

U SHIT Flm merrjep.al

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 15:03 ,

Blejm makina apartamente me klering

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 22:43 ,

Shitet BMW 730d ose ndrrohet me makin me te vogel

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 11:02 ,

u shit flm merrjep.al

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 16:17 ,

VW Golf 4 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 13:08 ,

Shitet nderohet infinit

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 07:49 ,

Bmw 535i XDrive Sport Automatic

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 11:44 ,

Shitet Renault Clio III

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 10:46 ,

Shitet Mercedes ****

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 17:46 ,

Shes audi a6 3.0tdi quattro extra full

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 09:00 ,

Mercedes-Benz GLK 220 CDI BLUEFFICENCY

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 16:45 ,

Shitet chevrolet equinox 90 mi km 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Mar 11:25 ,

Shitet Okazion BMV 528i ose ndrohet

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 08:56 ,

Apartament kembehet

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Korr 23:02 ,

shiten ose kembehen me apartamente ne tr ne unaz

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 18:15 ,

BMW M6 Coupe FACELIFT

85 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 10:28 ,

Porsche Panamera Full -12 DISEL

75 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartamente | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione