Alfa ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alfa Romeo , 2362
Audi , 257
BMW , 192
Ford , 175
Toyota , 78
Fiat , 63
Opel , 61
Nissan , 49
Peugeot , 35
Renault , 33
Land Rover , 29
Citroën , 27
Smart , 22
Mitsubishi , 17
Volvo , 16
Jeep , 16
Lancia , 14
Hyundai , 13
Seat , 11
Porsche , 11
MINI , 10
Škoda , 10
Mazda , 9
Chrysler , 9
Jaguar , 9
Saab , 8
Honda , 6
Chevrolet , 5
Suzuki , 4
Kia , 3
Ssangyong , 3
Dodge , 3
Dacia , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Rover , 1
Bentley , 1

Gjej njoftime për Alfa në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa ne shitje me ofertat me te mira.

Sot 14:49
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:01
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 19:11
Linku:
,

Toyota Yaris

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:50
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 4 PORTA ME DOGANE

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 15:16 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:16 ,

Passat 2.0 TDI Highline Sport

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:14 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

AUDI A1 2013 1.6tdi (SUPER GJENDJE) 140.000 KM (105HP)

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:12 ,

C CLASS 250 4X4 2012 (V6) 130.000KM (SUPER GJENDJE) GOLD ��

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:12 ,

GOLF 5 GTI 2.0benzin 2006 150.000KM (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:12 ,

SMART 700c KABRIO 2006 AUTOMATIK FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

2 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:12 ,

E CLASS 250 TWINTURBO 2010 (SUPER GJENDJE) ���� OKAZION!!!

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

C CLASS 320benzin 4x4 2006 FULL (SUPER GJENDJE) ���� AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

C CLASS 220naft 2013dhjetor (SUPER GJENDJE) ����

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

E CLASS 220cdi 2005 FULL (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 ,

Toyota corolla 1.4 Naft Super Ekonomike !!!

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

AUDI A4 2.5naft 2004 (SUPER GJENDJE) KABRIO E KUQE ��

4 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:11 ,

BMW SERIA 1 2008 1.8naft (SUPER GJENDJE)

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

CHRYSLER CROSSFIRE FULL "SUPER" M.NDRRIMI ����

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:10 ,

JEEP WRANGLER 4.0benzin+gaz AUTOMAT 4X4 SUPER-I TRANSFORMUAR

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

GL 6.3 AMG 2015 (550 HP)V8 BITURBO M.NDRRIMI 130KM MEGA FULL

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:10 ,

AUDI Q7 S-LINE 2009 4.2 FULL OPSION PANORAMA M.NDRRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Shitet Q7 Premium e targuar

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

E CLASS 2.0naft EVO 2007 (SUPER GJENDJE) ���� MATT

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

C 6.3 AMG 2014 (LIMITED EDITION) V8 BITURBO 100.000 KM

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:10 ,

CHRYSLER CROSSFIRE FULL "SUPER" M.NDRRIMI ���� AUTOMAT 140KM

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:10 ,

Volvo Xc90 Fund 2009 e Targuar Full Option Mundesi Nderrimi

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

JEEP WRANGLER 4.0benzin+gaz AUTOMAT 4X4 SUPER-I TRANSFORMUAR

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:09 ,

GL 6.3 AMG 2015 (550 HP)V8 BITURBO M.NDRRIMI 130KM MEGA FULL

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:09 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 ,

PORSCHE CAYENE GTS 4.8benzin+gaz 2009 FULL (SUPER GJENDJE)

14 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI NAFTE SUPER EKONOMIKE - 08

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 ,

BMW X5

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Okazion skoda yeti 4x4 2.0tdi automat

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:05 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:04 ,

��MERCEDES BENZ C300 4MATIC AMG SUPER MJET!!

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Automat 2006

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 ,

����OKAZION����

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:02 ,

Smart fortwo -07 Automat Panoramic Kondicjoner zvicre����

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:59 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Audi A5 S-Line viti 2011 2.0 TFSI

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:58 ,

Alfa Romeo 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Alfa në shitje? Shiko njoftimet për Alfa në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Alfa në tregun me të madhë online - MerrJep.al.

Njoftime për Alfa ne Shitje

Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa , Alfa Romeo Stelvio, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa ne Merrjep.al.

Krijo njoftime per Alfa ne Shitje

Keni Alfa që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.
Në fillim