Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

AUDi a6 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 6682
BMW , 189
Volvo , 144
Ford , 134
Toyota , 84
Opel , 51
Fiat , 46
Land Rover , 34
Citroën , 29
Renault , 27
Peugeot , 26
Nissan , 21
Porsche , 20
Smart , 18
Seat , 17
MINI , 9
Hyundai , 9
Chevrolet , 9
Škoda , 8
Honda , 8
Mazda , 7
Jeep , 7
Jaguar , 6
Cadillac , 5
Ssangyong , 5
Dodge , 5
Saab , 4
Lancia , 4
Kia , 3
Acura , 3
Lincoln , 3
Chrysler , 2
Hummer , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
BAIC , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe AUDi a6,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj AUDi a6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:43
Linku:
,

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:42
Linku:
,

MAKINE ME QERA FORD FOCUS

45 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:39
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19
Linku:
,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Sot 22:10 ,

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

Mercedes C 220 CDI Automat Avantgard 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

OKAZION LAND ROVER LR2 HSE SAPO ARDHUR

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:03 ,

Ford Galaxy Automat 2.0 sapo ardhur

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:03 ,

VW PASSAT 2010 2.0TDI 4x4 SAPO ARDHUR

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

Volvo xc90 3.0 Benzine/gaz ZVICRA������������

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:03 ,

BMW SERIA 5 F10 530D ardhur nga gjermania ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:03 ,

Okazionnn MERCEDES-BENZ C200CDI SAPO ARDHUR

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 ,

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 ,

AUDI Q7 2008 sapo ardhur nga ZVICRA ��������

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:03 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE + GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 ,

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:57 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Dyqani ,

Okazion!Audi A6-2.0TDI FULL OPTION 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:39 ,

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:33
Linku:
,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 ,

SHITET/NDROHET 2011 Audi A6 3.0 TFSI Quattro S line Fabrike

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:17 ,

Okazion Audi A6 3.0Diesel Quattro

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:11 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:11 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:11 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:11 ,

�� Mercedes-Benz GLC300 ��

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:11 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Dyqani ,

Audi A6 2.7 TDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

Audi A4

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:08 ,

Fiat Bravo

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:08 ,

Audi A8

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:08 ,

Shitet & Ndrrohet C 230

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

AUDI Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:56 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 ,

B Class 200 cdi 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:50 ,

FORD FOCUS GHIA! 1.6 DIESEL ✅FULL OPTIONAL ✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:44 ,

Audi A6 full

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:44 ,

Shitet AUDI A6 MATRIX QUATRO VITI 2015

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:43 Dyqani ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 Dyqani ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

Citroen C3 Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:35 ,

RENO CLIO BENZIN/GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:35 ,

Mercedes Benz GL 350

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

VW Touran Highline

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj AUDi a6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione