Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

A klas 1.80 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A klas 1.80,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A klas 1.80 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:09 Makina , Durrës

Benz A class 1.8

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 19:28 Makina , Durrës

Okazion benz A class 1.8

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 11:37 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 09:59 Makina , Durrës

A klas

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 18:27 Makina , Krujë

shitet makina

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 14:23 Makina , Tiranë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Korr 16:53 Makina , Tiranë

A KLAS 1.8 NAFTE VITI 2007 MANUAL

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 13:35 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ A180 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 08:49 Makina , Durrës

A klas 1.8 naft

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 12:57 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ A KLAS 180 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 07:57 Makina , Durrës

Shitet Okazjonnnn A Klasssss

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 13:44 Makina , Korçë

Shitet ose ndrohet me automa benz e klas

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 17:40 Makina , Tiranë

Okazioni benz a klas 1.8 diesel

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 16:24 Makina , Tiranë

C180 Benzin Gaz gjendje perfekte

3 290 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:35 Makina , Tiranë

C180 Benzin-Gaz Prins

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 12:59 Makina , Tiranë

A clas

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 10:20 Makina , Tiranë

shitet A class

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 07:50 Makina , Tiranë

A KLAS 1.8 AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 14:47 Makina , Tiranë

A KLAS 1.8 naft 2006 AUTOMATIK

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Qer 18:53 Makina , Tiranë

A klas 2006 1.8 naft

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 11:56 Makina , Tiranë

mercedes a klas 1.8 naft automat

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 19:20 Makina , Durrës

SHITET A KLAS 1.8 NAFTE

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 09:58 Makina , Vlorë

SHITET MERCEDES A CLASS 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 16:29 Makina , Korçë

Korce

3 800 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:58 Makina , Fier

A KLAS 3000 EURO I DISKUTUSHEM

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 01:23 Dyqani Makina , Kavajë

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:07 Makina , Durrës

Shitet A klas 1.8 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 21:30 Makina , Fier

A klas 3200

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes A klas

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:22 Makina , Vlorë

Okazion A klas AUTOMAT naft

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 19:30 Makina , Tiranë

Mercedes A180 dizel

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 11:40 Makina , Kavajë

Mecedes benz A klas 1.8

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 16:26 Makina , Durrës

Mercedes A180 dizel

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 10:34 Makina , Tiranë

shitet A klass gjendje shume e mire

500 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 23:30 Makina , Tiranë

Audi TT

2 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 20:51 Makina , Durrës

a klas kamjo automatike

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 18:05 Makina , Tiranë

VW Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 17:51 Makina , Fier

Audi A4 benzin gaz -96

2 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A klas 1.80 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione