Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

809 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 809,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 809 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Pri 11:12 ,

Kamiocine 809

600 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 19:27 ,

Range Rover Sport 3.0 hse

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 18:04 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 21:25 ,

mercedes-benz

5 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 00:19 ,

Shitet toyota yaris viti prodhimit 2014

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 19:54 ,

Mercedez benz 809

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 09:02 ,

Kamjon 809

5 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 11:49 ,

Shitet fugon 809

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 08:12 ,

Mercedes benz 809 kamjon mallrash

700 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Korr 11:38 ,

BENZ 809 KIPER ME VINGJ SHITET 6000 EURO

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 09:18 ,

Mercedes-Benz 809

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 16:36 ,

Shitet kamion Benz

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Gush 12:07 ,

Mercedes 809

2 800 LEK

Viti: 1981
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 17:43 ,

Kamion benz 809 7,5t

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 19:26 ,

mercedes

750 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 16:24 ,

U SHIT!!! FLM MERRJEP!!!

700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Qer 12:02 ,

Shitet kamioncine veteshkarkuese Mercedes viti 92'

6 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 22:06 ,

VW Tiguan 2.0 TDI -13

28 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 809 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

809 809 809 809 809 809 809 809 809 809

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione