Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

6 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 10505
Mercedes-Benz , 7350
Audi , 3155
Ford , 1851
Opel , 1805
BMW , 1499
Fiat , 1023
Toyota , 995
Renault , 864
Volvo , 475
Nissan , 409
Mazda , 389
Peugeot , 386
Seat , 351
Citroën , 275
Alfa Romeo , 252
Land Rover , 247
Chrysler , 133
MINI , 129
Mitsubishi , 127
Hyundai , 126
Lancia , 120
Smart , 118
Škoda , 98
Chevrolet , 92
Jeep , 88
Kia , 78
Jaguar , 74
Honda , 71
Porsche , 53
Dodge , 41
Suzuki , 39
Saab , 31
Cadillac , 27
Hummer , 26
Ssangyong , 19
Subaru , 17
Rover , 16
GMC , 15
Lexus , 13
Acura , 12
Buick , 9
Lincoln , 9
Dacia , 8
Bentley , 7
Infiniti , 6
Daewoo , 4
Aixam , 4
MG , 3
Corvette , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Maserati , 2
Bugatti , 2
Tata , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
TVR , 1
Zastava , 1
Ligier , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Daihatsu , 1
Morgan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 6,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Nën 22:59
Linku:
Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07
Linku:
Makina , Elbasan

Golf 6

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45
Linku:
Makina , Tiranë

❌ Okazion ❌BMW X3 4X4 Look M Fabrike automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37
Linku:
Makina , Fier

Mazda5 2.0 cd extra style 2010 6+1vënde

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:04
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ndrohet 2010 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:59 Makina , Tiranë

FIAT FRIGORIFER NGRIRES - 20 VITI 2011 ME DOGAN

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Makina , Tiranë

Honda Pilot , Automat - FULL EXTRA - SUPER

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:57 Makina , Elbasan

�� Audi A6 ��

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:57 Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina , Kavajë

SHITET BENZ C CLASS C200

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser Hardtop pa letra

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

Ford fiesta shum ekonomike 127 mi km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

Okazion Makina 1100 euro!!!

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 Makina , Fier

Mini Cooper Clubman

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:54 Makina , Gramsh

SHITET/NDËRROHET

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 Makina , Lezhë

Opel Astra J 1.7cdti

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 Makina , Durrës

Golf V 1.9 Naft 6 marsha 0683947347

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:48 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 Makina , Durrës

Toyota Urban Cruiser Zvicra ������������

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

SHITET

8 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:42 Makina , Lushnjë

Aksesor metalik per sera

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Makina , Fier

Shitet Truall+Ndertes Fabrika Prodhimit Tubove+profileve

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:40 Makina , Lushnjë

Shitet VW Passat 2015 Diesel Sport Edition

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 Makina , Shkodër

Evo 280 bussiness edition 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 Makina , Tiranë

shitet

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:39 Makina , Shkodër

Shitet pasat B5 1.9 naft tdi viti 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:39 Makina , Tiranë

shitet

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 Makina , Tiranë

Golf 6 1.6 naft

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:36 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN CADDY 1.9 NAFT VITI 2007 ��������

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:36 Makina , Lushnjë

Nissan qashqai 2.0 nafte,panoram

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN CADDY 1,6 TDI FACELIFT

7 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 Makina , Fier

BMW benzin gaz

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 Makina , Elbasan

FIAT BRAVO 1.6 NAFTE -- VITI 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:33 Makina , Kurbin

Audi Q7 S-line 2011

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:33 Makina , Tiranë

!!Shitet Toyota Auris!! cel 0676803224

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:32 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 Nafte Viti 2006

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Makina , Vlorë

Vw Golf Plus 1.6 Benzin me Dogane Viti 05

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

Audi A3 Sline Fabrike Super Gjendje

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

Audi A4 Okazionn 5900€€€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

2012 JAGUAR XF 3.0D S PREMIUM

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A4 95 MIJE KM ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

OKAZION BMW 740Li PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

OKAZION S350 LUNGO BLUEEFFICENCY

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

HYUNDAI GRANDEUR 2014 VETEM GAZ KAMJO AUTOMAT

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:24 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 Makina , Tiranë

Golf 5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:24 Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione