Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

523i - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 25

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 523i,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 523i Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Shk 04:47 Makina , Tiranë

Bmw seria 5

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:47 Makina , Tiranë

Bmw seria 5

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 15:53 Makina , Tiranë

Bmw 523i

9 500 EUR

21 Gush 22:38 Makina , Tiranë

Bmw 523i benzin gaz (importuar nga zvicra ����������������)

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 19:52 Makina , Tiranë

Shitet Bmw 523i,super gjendje,full option

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 11:02 Makina , Pogradec

U shit

17 Sht 22:29 Makina , Tiranë

BMV 523i

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:00 Makina , Tiranë

Shitet BMW 523i 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 23:08 Makina , Fier

Shitet BMW 523i benzine/gaz

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 10:13 Makina , Tiranë

Bmw 523 f10

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 07:05 Makina , Korçë

bmw

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 16:59 Makina , Tiranë

Bmw 523i Shitet/ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 22:43 Makina , Tiranë

Bmw 523i benzin

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 10:38 Makina , Tiranë

Shitet/ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 19:35 Makina , Tiranë

Bmw 523i

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 12:05 Makina , Tiranë

BMW 523i shitet/ndrrohet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 11:20 Makina , Tiranë

Bmw 523i shitet/ndrohet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 11:58 Makina , Tiranë

Bmw 523i 2497cc (Super gjendje)

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 13:32 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 11:32 Makina , Tiranë

SHITET BMW 523i

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 23:33 Makina , Lezhë

shitet ose ndrrohet

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:23 Makina , Tiranë

Bmw 523i 2008 Steptronic

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:16 Makina , Tiranë

Bmw 523i

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 11:59 Makina , Tiranë

BMW 523i viti 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 10:37 Makina , Berat

OKAZION....BMW 523i Full AUTOMATIK (186000 KLM)

3 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 523i | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 523i në kategorinë Makina
  • 523i në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover Sport
  • 523i automat në kategorinë All Category
  • 523i në kategorinë All Category
  • 523i gaz në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione