280 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2549
Audi , 98
BMW , 45
Fiat , 21
Ford , 13
Mazda , 12
Nissan , 10
Toyota , 10
Opel , 10
Renault , 9
Peugeot , 6
Honda , 4
MINI , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Citroën , 3
Smart , 3
Lancia , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
Kia , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 280,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 280 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:16 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:07 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-11/nderrohet

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:05 ,

Fiat Punto • Viti 2000 • 1.2 Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:52 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:36 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 ,

Mersedez-Benz ML 280 CDI 4 MATIC

8 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25
Linku:
,

��Mersedez-Benz ML 280 CDI 4 MATIC ��

8 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

Golf 5 1.9 Automat Full Option

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 ,

Mercedez E211 280 cdi 2005 kamjo automat 7G

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:10 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:10 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 ,

OKAZION E280 4Matic Nafte Viti 2008 AMG//LooK

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Mercedes Benz Ml280

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:42 ,

SHITET

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:32 ,

MERCEDES BENC E 280 EVO BENZINE

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 ,

Golf 4 Kambio Automatike

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:22 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz E280✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:16 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:03 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:01 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

Audi a3 1.8T 300hp Euro 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:18 ,

Shitet Mercedes Benz E class 280 motor v6

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:07 Dyqani ,

C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:39 ,

MB -C Class 280/4MATIC-2007/V6-BENZINE/GAZ-Shitet/Nderrohet

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:38 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:33 ,

Mercedes Benz C 280 Benzine Viti 2007 Super Perfekt

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:24 ,

Mercedes Benz w211 E 280 Avangard Evo

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:15 ,

Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:15 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:01 ,

Mercedes e 280 evo benzin gaz OKAZION

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:35 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:31 ,

shitet dhe nderrohrt

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:29 ,

❌❌Shitet Bmw 320d (❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 ,

❌Benz E-Class 280 EVO Nafte,Automat,AMG,Baxho,Sportpacket❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 ,

Fiat grande pundo 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:07 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:06 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 280 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 280 në kategorinë Makina
  • 280 në kategorinë Makina
  • 280 në kategorinë Makina
  • 280 në kategorinë Makina
  • 280 në kategorinë Makina
  • 280 në kategorinë Makina
  • 280 në kategorinë All Category
  • 280 në kategorinë Makina
  • 280 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione