Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

240 123 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 34
BMW , 7
Fiat , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 240 123,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 240 123 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Nën 16:33 Makina , Durrës

Shitet W 123 240 Nafte Manual Viti 1983

1 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 08:06 Makina , Tiranë

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 22:44 Makina , Elbasan

Blej makina max 50% KESH gjith llojet poshte tregut

50 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 22:57 Makina , Elbasan

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:19 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:16 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 14:13 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 00:01 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 23:58 Makina , Elbasan

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 23:58 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:33 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:30 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:27 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec makina poshte tregut max 50% KESH

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 22:12 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec Makina poshte tregut max 50% KESH

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 11:50 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut Max 50% KESH

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:57 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:54 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec Kamjon gjith llojet e makinave 50% KESH

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:51 Makina , Elbasan

Blej MAKINA poshte tregut max 50% KESH

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 01:04 Makina , Elbasan

Blej Karrotrec Kamjon 50% cmim Posht tregut KESH ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 09:05 Makina , Elbasan

Blej MAKINA MAX50% KESH posht tregut

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 02:33 Makina , Elbasan

Blej Makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 14:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w 123.240.1983

1 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Jan 03:34 Makina , Elbasan

Blej Makina poshte tregut max 60% KESH

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 04:37 Makina , Elbasan

Bmw 520 Viti 2012 2.0 Nafte Automat Per pjes kembimi 7500€

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 03:17 Makina , Elbasan

Bmw 520 TARGA ANGLEZE sapo ardhur 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 16:07 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes 123 motorr oregjinale 240

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 22:10 Makina , Dibër

Mercedes 123 240 per pjes te gjitha pjeset jan ne gjendj tem

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 01:14 Makina , Elbasan

Blej Makina poshte tregut max 50% KESH

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 03:08 Makina , Elbasan

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut MAX 50% KESH

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 03:08 Makina , Elbasan

Blej Makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 23:24 Makina , Elbasan

Blej Makina gjitha Llojet posht tregut Max 60%

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 01:52 Makina , Elbasan

Sjell mjete 30k+ nga ANGLIA

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 01:08 Makina , Elbasan

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Sht 09:50 Makina , Elbasan

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 02:10 Makina , Elbasan

Blej Makina Karrotreca gjith llojet 50% vlera tregut KESH

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 00:37 Makina , Shkodër

Mercedes Benz 240

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 18:07 Makina , Elbasan

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022 flm merrjep U SHIT

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 14:58 Makina , Tiranë

E class Benzin gaz 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:02 Makina , Tiranë

E Class Benzin-GAZ 2005 AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 04:15 Makina , Tiranë

E Class Benzin-GAZ 2005 AUTOMAT

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 10:47 Makina , Tiranë

240

1 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 07:17 Makina , Fier

Super 240 orgjinal

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Dhj 23:39 Makina , Elbasan

BLEJ MAKINA Gjitha LLOJET

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 00:22 Makina , Elbasan

Blej gjitha llojet e Makinave 500€���� KESH

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 20:57 Makina , Elbasan

ML 350 Flm merrjep u shit

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 00:09 Makina , Elbasan

ML 350 Ndrim me makin plus/minus Hyrje TR +diferencen nga un

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 21:38 Makina , Elbasan

ML 350 Ndrim me makin +/- Apartament TR +diferencen nga mua

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 20:16 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes 240 per pjese

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 240 123 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione