Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

202 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 38
Audi , 16
BMW , 15
Toyota , 9
Renault , 7
Opel , 6
Fiat , 6
Nissan , 5
Jaguar , 3
Volvo , 3
Honda , 3
Seat , 2
Kia , 2
Dodge , 2
Chrysler , 1
Škoda , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
MG , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 202,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 202 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:06 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:00 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

45 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:20 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET A KLAS 2011 AUTOMAT DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00 Makina , Durrës

Shitet Golf Plus 1.9 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Vlorë

FORD FIESTA OKAZION ❗️❗️❗️

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:08 Makina , Tiranë

Benz 202 Cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 Makina , Elbasan

C klas 202

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:10 Makina , Elbasan

Vw Golf 6 1.4 Tsi 170 Hp Sapo ArdhurAutomatic

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Makina , Tiranë

Golf 6 Automatic Look GTD 2012

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Lushnjë

Volvo XC60 Zvicra

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 Makina , Vlorë

⚜️MERCEDES A CLASS ⚜️

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:46 Makina , Durrës

Shitet mercedez benz 202 Automat.200cdi.3400€ i diskutueshem

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:31 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V 150CV Sportwagon

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16 Makina , Tiranë

Makin me qira Rinas/ vw Golf/ makina me qera tirana/

34 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:16 Makina , Tiranë

Foristrade me qera 7 vendeshe/ SUV for rent/ makin me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:08 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 15:59 Makina , Tiranë

makina me qera 7 vendshe / Foristrad me qera/ SUV me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:32 Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:21 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendsh makine me qera rent a van car rental

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:21 Makina , Tiranë

Makina me qira/ Golf 7/ Volkswagen 7/ makin me qira rinas

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:17 Makina , Tiranë

makina me qera/makin me qira/ makin me qira rinas/ rental

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:17 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:13 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder LE V6 4.0 Benzin-Gaz

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:10 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Facelift 3.0 TDV6 HSE

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:39 Makina , Durrës

FORD FUSION 1.6 BENZINE ����

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:43 Makina , Tiranë

Golf 7 automat 2.0 tdi viti 2015 me dogan

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:00 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS AUTOMATIK KLIMA

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 12:34 Makina , Tiranë

Mercedes benz E class

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 12:20 Makina , Elbasan

⭐️⭐️MERCEDES BENZ ⭐️⭐️ “2012”

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:07 Makina , Berat

Golf 5 plus atomat 1.9 tek bosht 202 mij km✅️

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 19:42 Makina , Elbasan

Shitet BMW 330d f30

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 08:39 Makina , Tiranë

SUPER OKAZIOONN BMW

4 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 19:55 Makina , Tiranë

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2009 MANUAL

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 14:14 Makina , Tiranë

Chavrolet avalanche

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:18 Makina , Tiranë

OKAZION✅����

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 18:34 Makina , Krujë

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 16:36 Makina , Tiranë

Shitet Ford focus cmax 1.6 nafte, manuale

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 01:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 22:50 Makina , Tiranë

Shitet ose ndërrohet me truall ose pron

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 13:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 22:48 Makina , Durrës

Navara Ranger L200

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:06 Makina , Durrës

Mercedes Benc

3 000 EUR

02 Maj 22:34 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:20 Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 12:06 Makina , Elbasan

Vw Golf 6 1.4 Tsi Viti 2009/10 Automatic

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 202 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

202 202 202 2024 202 202 2020 2020 202 202

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione