Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2019 bmw x5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 64
Ford , 9
Audi , 3
Opel , 2
Renault , 2
Toyota , 1
MINI , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2019 bmw x5,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2019 bmw x5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:43 Makina , Tiranë

Bmw X5 Xd40i 2019 -- 62 mije km -- dokumenta te huaja

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Nën 17:48 Makina , Tiranë

GL 350 FULL/Mundesi Nderrimi

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 17:15 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes E Class 2019 200d AMG Line

49 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 16:40 Makina , Tiranë

Bmw x5

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Tet 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi , Audi , Bmw , Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 10:46 Makina , Durrës

INSIGNIA 2019 !

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 23:49 Makina , Tiranë

BMW X5 50d Nafte 2019 Shitur Faleminderi !

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Sht 15:00 Makina , Tiranë

��AUDI A4 BENZIN+GAZ 100%��

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 14:24 Makina , Tiranë

Shitet BMW X5

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 00:48 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:46 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:17 Makina , Tiranë

Mercedes c class amg 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Korr 11:39 Makina , Tiranë

GL 350 Bluetec/OKAZION

14 000 EUR

30 Maj 08:51 Makina , Tiranë

Shitet & Nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 20:22 Makina , Tiranë

Ford C Max 1.6 Naftë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 13:09 Makina , Tiranë

Hyndai Terracan 2007 AUTOMAT Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:16 Makina , Tiranë

Shitet cls 350 benzin gas , 7g

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 16:54 Makina , Durrës

BMW X5 M50d (Mundesi Nderrimi)

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Gush 19:13 Makina , Durrës

BMW X5

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:24 Makina , Durrës

Shitet BMW X5 M 2019

84 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Mar 10:37 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 08:21 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 35d Twin Turbo Full Opsion

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 09:44 Makina , Durrës

Toyota Avensis 2.4 benzine

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 22:21 Makina , Tiranë

BMW X5 3.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 09:28 Makina , Durrës

Shitet ML 320 , 4 MATIC SUPER GJENDJE.

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 11:06 Makina , Elbasan

C CLASS 320 EVO 7G 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 17:52 Makina , Fier

RENAULT SCENIC 2007 Benzin/Gaz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 16:15 Makina , Durrës

CLS 350 Full Options

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 01:52 Makina , Tiranë

BMW X5

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 13:09 Makina , Tiranë

Mercedez benz s klas gjendje perfekte pa taks luks

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 08:16 Makina , Lezhë

NDERROHET OSE SHITET BMW X5 cmimi 3700€

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:16 Makina , Korçë

BMW X5 BENZIN-GAZ

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 21:58 Makina , Korçë

Bmw x5 3.5 x -drive

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:32 Makina , Korçë

Bmw X5

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 00:22 Makina , Korçë

BMW X5 3.0 2003

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 20:45 Makina , Fier

Okasion neu BMW X5 3,0 X-drive, Diesel, Automatik

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 21:29 Makina , Durrës

SHITET BMW X5 FULL OPSION

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Tet 07:47 Makina , Tiranë

BMW X5 35D

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:19 Makina , Tiranë

BMW 530

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 23:56 Makina , Korçë

Audi A6 S LINE 4X4 OKAZION !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 14:06 Makina , Durrës

Bmw 2.0 benzin gaz , letra per 1 vit ose nderrim !

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 14:35 Makina , Fier

BMW X5

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 01:07 Makina , Tiranë

SUPER MJET �������� S320 PRESIDENCIALE��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 01:07 Makina , Tiranë

SUPER MJET �������� MERCEDES S320 PRESIDENCIALE ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:04 Makina , Dibër

BMW X5 3.0i benzin|gaz

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2019 bmw x5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2019 bmw x5 2019 bmw x5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione