Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

126 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 15
Toyota , 12
Fiat , 10
Renault , 7
Audi , 6
Ford , 5
BMW , 3
Mazda , 3
Peugeot , 3
Citroën , 2
MINI , 2
Nissan , 2
Seat , 2
Smart , 2
Daihatsu , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Subaru , 1
TVR , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 126,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 126 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:28 Dyqani Makina , Tiranë

KIA Soul 1.6 CRDi - 2012 - Automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:04 Makina , Elbasan

Nissan Qashqai

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Nën 09:56 Makina , Tiranë

shitet Peugeot 306

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Tet 13:17 Makina , Tiranë

BMW seria 7 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 09:05 Makina , Durrës

Mini Cooper

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 18:03 Dyqani Makina , Tiranë

2022 ORA ballet cat,401km [ALICE VERSION]

38 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 17:55 Makina , Korçë

Renault Scenic 1.9 nafte 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 17:43 Makina , Korçë

Shitet Renault Scenic 1.9 nafte

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 13:47 Makina , Tiranë

Peugeot

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 22:10 Makina , Gjirokastër

Skoda Felicia 1.3 Mpi Benzinë , Viti 1999 .

820 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 13:21 Makina , Tiranë

Audi A6

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 08:08 Makina , Durrës

Mercedes s280

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 19:43 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz B Class

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Jan 15:39 Makina , Durrës

❌Mercedes Benz C250 V6 2012 126.000km❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Jan 18:18 Makina , Tiranë

Shitet

4 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 21:22 Makina , Lushnjë

Auris 1.4 nafte,2009…136000km

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 01:03 Makina , Elbasan

Opel Astra 1.6 Opc , Coupe!

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 21:06 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris, viti 2009, benzine, 1.6, automatike.

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 22:13 Makina , Tiranë

Makine

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:27 Makina , Tiranë

❌❌❌❌AUDI Q7 S-LINE 2012 ❌❌❌❌

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 00:55 Makina , Sarandë

Shitet Ford Fiesta

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 17:53 Makina , Korçë

Shitet per arsye mosperdorimi

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Sht 01:47 Makina , Elbasan

Super Okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Sht 01:47 Makina , Elbasan

Super Okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Sht 01:47 Makina , Elbasan

Okazionnn

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 15:27 Makina , Elbasan

Super Okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 09:43 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Urban Cruiser viti 2010 1.4 D 4x4

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 01:12 Makina , Durrës

OKAZION !! DAIHATSU SIRION 1.0 BENZIN + GAZ VITI 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Gush 06:02 Makina , Dibër

Autobus Volvo B 12 M '2006

13 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
20 Korr 20:13 Makina , Lezhë

Renault clio

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 21:21 Makina , Kukës

Shitet Fiat 126

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 11:51 Makina , Tiranë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:16 Makina , Tiranë

Makina Automat

440 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 01:00 Makina , Kavajë

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 09:23 Makina , Durrës

Wolzvagen Golf Automat

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 12:02 Makina , Durrës

Okazion

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Mar 10:23 Makina , Tiranë

Audi A6 look RS6 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 07:29 Makina , Shkodër

MAZDA 5 VITI 2006 ME 7 VENDE MOTOR 2.0 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 19:21 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 nafte v.2008

4 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 13:40 Makina , Përmet

TOYOTA YARIS

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 19:07 Makina , Bulqizë

Shitet ML-270

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Dhj 21:17 Makina , Vlorë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 12:19 Makina , Tiranë

Mercedes Ml 350

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 16:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w 126 Sel 280

10 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 21:25 Makina , Durrës

Shes E Class 200 viti 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Sht 22:34 Makina , Elbasan

FORD C-MAX

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Sht 14:32 Makina , Tiranë

Fiat Punto

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 00:29 Makina , Fier

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 13:51 Makina , Durrës

OKAZION !

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 126 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 126 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • 126 në kategorinë Makina | Fiat
  • 126 në kategorinë Pjesë rezerve
  • 126 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • 126 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 126 në kategorinë Makina
  • 126 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • 12600 në kategorinë Elektronika
  • 12600k në kategorinë All Category
  • 126 cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione