124 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 49
Toyota , 7
Audi , 6
Ford , 6
Peugeot , 5
Opel , 4
Acura , 2
BMW , 2
MINI , 2
Nissan , 2
Chrysler , 1
Kia , 1
Renault , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 124 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 124 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:22 Dyqani ,

Mini Cooper Park Lane ◻1.4 diesel ◻Viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:37 ,

⭐️ SHITET • A Class 180 Cdi Diesel • Automat • Me Dogane

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:25 ,

Peugeot 207. Manuale 1.6 Diesel. 124.000 KM - 08.

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:19 ,

SHITET MERCEDES 200 NAFTE

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 12:47 Dyqani ,

Mercedes Benz S280

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 10:01 ,

SHITET GL350 BLUETEC

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Shk 16:15 ,

Shiten pjese 124 motorr+kambio automat

1 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 12:59 ,

Benz

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 13:10 ,

Mercedes-Benz 200

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 18:47 ,

fiat 124 spider antika

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 18:55 ,

benz 124

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 11:58 ,

Shitet mercedes benz w124

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 13:27 ,

Mercedes w124 E250

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 16:29 ,

Benz 124

4 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 17:49 ,

Shitet benx 2.5 naft 1700€ i diskutushem

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:38 ,

shitet benc 124

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 23:08 ,

mercedez benz w124

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 20:46 ,

Mercedes-Benz

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 19:15 ,

124

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 18:17 ,

Ford Fiesta

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Jan 20:38 ,

Mercedes Benc 124 Karavan

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 18:48 ,

Shitet ne super gjendje

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 14:37 ,

Benc

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 11:35 ,

BENZ 124 KARAVAN 3000 NAFTE VITI 1989 PER PJESE

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 16:15 ,

Shitet 124 2.5 i thjesht 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 16:34 ,

FORD FOCUS 1.6 BENZINE

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 13:58 ,

Shitet w 124

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Dhj 13:04 ,

Mercedes Benz

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 03:23 ,

Mercedes Benz 124

2 600 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 03:23 ,

Shitet Toyota Yaris

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 09:27 ,

OKAZION Toyota Yaris, 1.0 benzine, viti 2008 (i diskutueshem

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 19:58 ,

Shitet 124

1 000 LEK

27 Nën 22:48 ,

W 124 E Clas

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 08:47 ,

Mercedes benc

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Nën 14:35 ,

Shitet Benz 124

1 500 000 LEK

14 Nën 10:07 ,

Wv Jeta 2.0 Tdi "DsG" Automatik Viti 2015 Km 124Mi

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Nën 08:34 ,

Mercedes benz 124

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 10:34 ,

VW Caddy 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 12:13 ,

Benz 124

2 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 14:45 ,

Mercedes w-124

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 14:38 ,

Mercedes Benz 124

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Nën 13:24 ,

Mercedes Benz 124 ne shitje

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 17:49 ,

Okazion Bmw Seria3 Look M

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 20:50 ,

Mercedes 124

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 07:12 ,

Shiten disje

300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj 124 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 124 në kategorinë All Category
  • 124 në kategorinë Makina
  • 124 në kategorinë Makina
  • 124 në kategorinë Makina
  • 124 në kategorinë Makina
  • 124 në kategorinë Makina
  • 124 në kategorinë Makina
  • 124 në kategorinë Automjete
  • 124 në kategorinë Makina
  • 124 në kategorinë Automjete

Në fillim