0684000325 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 4
BMW , 2
Dodge , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Hyundai , 1
Lincoln , 1
MINI , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 0684000325,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 0684000325 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:22 Dyqani ,

Fiat punto evo 1.2cc benzin gazz 2011

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:22 Dyqani ,

Mercedes-Benz Glk 250 2.2cc Nafte Automat 2015

21 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Dyqani ,

Mercedes Benz Slk 2.0cc benzine 2002 kabriole

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:20 Dyqani ,

Porshe Cayenne 3.6cc benzin automat 2013

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:20 Dyqani ,

Dodge Ram luxury 4.2cc Benzin Gazz 2001

24 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:19 Dyqani ,

Toyota Land cruiser 4.2cc nafte manual 1997

22 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:19 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.6cc Nafte Manual 2011

4 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:19 Dyqani ,

VW Golf 5 Manua 2.0cc nafte 2006

4 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Dyqani ,

Linkon Aviator 4.6cc Benzin Gazz 2005

9 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Dyqani ,

Mersedez Benz Glk 2.2cc nafte automat 2010

12 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Dyqani ,

Ssangyong Actyon 2010 2.0cc automat

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:19 Dyqani ,

Mersedez Benz Cls 3.5cc Benzin Gaz 2006

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Dyqani ,

DODGE GRAND CARAVAN 3.6cc BENZIN 2011

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 11:18 Dyqani ,

Bmw S6 3.0cc Nafte Automat 2014

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:18 Dyqani ,

Mercedes-Benz Cclas 55 Amg Fabrike Automat 2005

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:18 Dyqani ,

Mercedes-Benz S320 Nafte Automat 2002

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:18 Dyqani ,

Hyndai Sonata 2.4cc benzin hybrite 2014

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:18 Dyqani ,

Audi A6 Sline 3.0cc Nafte Automat 2006

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:18 Dyqani ,

BMW S5 3.0cc Benzin Automat 2007

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:18 Dyqani ,

Skoda Superb 2.5cc nafte automate 2007

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Dyqani ,

Peugeot 308 Sw 1.6cc Benzin Automat 2009

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:17 Dyqani ,

Mersedez Bclass 2.0cc nafte manuale 2010

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Dyqani ,

Mersedez benz B200 Nafte Automat 2006

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:16 Dyqani ,

Fiat Idea 1.3cc nafte manual 2005

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:16 Dyqani ,

Mini Coper 1.6cc benzin manual 2005

2 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:16 Dyqani ,

Smart Fortwo 800cc nafte automat 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:16 Dyqani ,

Citroen C4 grande picaso 1.6cc nafte automat

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:16 Dyqani ,

VW Sharan 1.9cc nafte manual 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:16 Dyqani ,

Mersedez Benz Aclas 2.0cc Nafte Automat 2006

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:15 Dyqani ,

Mesedez Benz E 320 Nafte Automat

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:15 Dyqani ,

Fiat Croma 1.9cc nafte manuale 2008

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 0684000325 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione