Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 67471
Audi , 330
BMW , 256
Ford , 206
Volvo , 131
Toyota , 107
Opel , 99
Fiat , 79
Renault , 70
Peugeot , 61
Land Rover , 52
Ssangyong , 42
Nissan , 41
Smart , 41
Chrysler , 40
Jeep , 34
Alfa Romeo , 31
Citroën , 31
Seat , 27
Porsche , 24
Acura , 23
Škoda , 18
Hyundai , 17
Mitsubishi , 16
MINI , 13
Mazda , 11
Honda , 11
Kia , 10
Chevrolet , 10
BAIC , 9
Daewoo , 9
Aixam , 9
Bentley , 9
Lancia , 8
Suzuki , 7
Cadillac , 7
Jaguar , 5
Dodge , 5
Hummer , 4
Alpina , 4
GMC , 4
Subaru , 4
Isuzu , 3
Buick , 3
Artega , 3
Maybach , 3
Saab , 2
Ferrari , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Gush 22:07
Linku:
,

Cls AMG 2017

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15
Linku:
,

C Class 2008 Elegance 150,000 km, cmimi 7,500 €

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 14:03
Linku:
,

Mercedes-Benz C250 (Benzine/Gaz)

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 19:30
Linku:
,

����Mercedes-Benz GLK220 CDI 2009 ����

11 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz Clk-Class

220 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 21:42 ,

Mercedes Benz B klas ,Automat ,Avantgard. Viti 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:42 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:42 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:42 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 ,

Mercedez benz

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:39 ,

Mercedes Benz A 180 Benzin

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 21:39 ,

E-Class 300CDI BLUEEFFICIENCY!!!Distronic!

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:36 ,

MERCEDES BENZ E350 CUPE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:36 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:33
Linku:
,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:30 ,

Gle350 Super

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:29 ,

Mercedes S-CLASS W221 4 MATIC (4×4)

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:26 ,

GLK-220 Made in Germany

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

Mercedes Benz E320 EVO 4Matic full Bussines edition/ndrrohe

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:21 ,

Mercedes Benz E200

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:21 ,

Benz E220 Evo Avangarde 2007

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:20 ,

Mercedes Benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:20 ,

Shitet Super Mercedes c class c250 2012 Benzin-Gaz

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:20 ,

❌️OKAZION❌️ Mercedes-Benz C220 Cdi, automatik, modeli i ri

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

Gl 350 blutec 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:15 ,

MERCE-BENZ-A150,GASS-BENZIN,AUTOMAT.LETRA TE PRERA.VITI 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 ,

Ml 350 2010 blutec

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:15 ,

Ml 350 Diesel 2012 full opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:15 ,

Mercedes Benz C 300

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:11 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:11 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:11 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:11 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

�� Mercedes-Benz GLC300 ��

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:09 Dyqani ,

M.Benz C220 CDI 2007

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:08 ,

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:08 ,

MERCEDES BENZ GLE COUPE 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORME

47 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:08 ,

Audi A4

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:08 ,

Fiat Bravo

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:08 ,

Audi A8

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:08 Dyqani ,

M.Benz C220 CDI

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 S/W

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 Dyqani ,

M.Benz C220 CDI sw

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 CDI SW

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

MERCEDES-BENZ E220 CDI AUTOMAT ELEGANC OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR ELEGANC

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 ,

Shitet benz-mercedes c-class 2001 automatike

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:02 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

AUDI Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:02 Dyqani ,

Mercedes Benz C6.3 AMG

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione