Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

*okazion* | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 18195
VW Volkswagen , 9443
Ford , 5363
Audi , 4567
BMW , 3680
Opel , 3385
Fiat , 2267
Renault , 2033
Toyota , 1670
Peugeot , 1469
Citroën , 1144
Smart , 1038
Nissan , 830
Land Rover , 732
Hyundai , 589
Volvo , 579
Alfa Romeo , 564
Seat , 519
Mitsubishi , 376
Škoda , 312
Lancia , 287
MINI , 269
Chevrolet , 267
Porsche , 251
Mazda , 216
Kia , 208
Chrysler , 203
Jeep , 195
Jaguar , 182
Suzuki , 164
Honda , 149
Daewoo , 103
Ssangyong , 86
Daihatsu , 63
Rover , 62
Dodge , 61
Saab , 55
Dacia , 47
Cadillac , 44
Acura , 26
Subaru , 21
Isuzu , 17
Hummer , 16
Lincoln , 15
MG , 12
Infiniti , 12
Piaggio , 12
Tata , 11
GMC , 9
Maserati , 8
Corvette , 8
Lexus , 8
BAIC , 7
Aixam , 7
KTM , 7
Bentley , 6
Ferrari , 6
Alpina , 5
Yugo , 5
Buick , 3
Proton , 3
Bugatti , 3
Lada , 2
TVR , 2
Lotus , 2
Zastava , 2
Talbot , 2
Tesla , 2
Trabant , 2
Spyker , 1
DeTomaso , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Morgan , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe *okazion*,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj *okazion* Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Sht 17:17
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! Benz C220 Nafte Full Option!

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 17:17
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! BMW 530XD 2011 Super Gjendje!!

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:03
Linku:
Makina , Fier

Sprinter okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 13:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 09:08
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 06:18 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C class c180

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:45 Makina , Tiranë

OKAZION! GOLF 5 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:45 Makina , Kavajë

Okazion! Ford Focus 1.6TDCI GJENJDE PERFEKTE ✅

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:41 Makina , Tiranë

OKAZION C 203 220 CDI EVO

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:31 Makina , Durrës

Shitet E 350 V6 Full Opsion

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:38 Makina , Tiranë

TOYOTA CORROLA VERSO NAFT FULLE OKAZION

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:15 Makina , Tiranë

OKAZION PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2010 FULL OPTION

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:26 Makina , Fier

Peugeot 206 1.6 Gaz+Benzine 2006 Manuale Tavan Xhami Panoram

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:26 Makina , Tiranë

A200 Nafte Nafte 2007 Kamio Manuale Cmimi Okazion

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:26 Makina , Tiranë

Okazion Vw Polo 1.4 16V Benzine Viti 2001 Kamio Manuale

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:22 Makina , Peqin

Audi A8L 4.2 Nafte 2011 Automatike Full Options

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:22 Makina , Tiranë

Opel Meriva Kamio Automatike Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:22 Makina , Korçë

CLK180 Gaz+Benzine Kompressor 2005

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:22 Makina , Tiranë

✅✅✅��C-class 220 Super gjendje�� ✅✅✅

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:10 Makina , Fier

MERCEDES BENZ ML 350 Masazh serdile full opsion OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:31 Makina , Fier

Shitet OPEL ASTRA SUPER OKAZION

2 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:13 Makina , Durrës

OKAZION BENZIN GAZ

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:06 Makina , Durrës

Shitet Rav4 okazion

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 Makina , Tiranë

���� Seat Altea ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

���� BMW Seria 1 ����

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

���� C-Classs EVO ����

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

���� BMW Seria 1 ����

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

����Mercedes Benc����

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

����VW Volkswagen Touran ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 Makina , Durrës

B Clas 2014 180 (OKAZION)

12 480 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:34 Makina , Lushnjë

OKAZION RANGE ROVER SPORT BENZIN+GAS!!!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Shitet okazion suzuki swift gaz benzine 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Shitet okazion mercedez benz e cclas evo automat 220 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:16 Makina , Tiranë

Okazion Punto Evo Gaz-Benzin

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:04 Makina , Fier

Merceds C klas Okazion!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 Makina , Fier

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Okazion

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:49 Makina , Sarandë

Okazion->Toyota RAV-4 200 Nafte ✔️

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Fier

Smart okazion

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:49 Makina , Fier

Passat okazion

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography 360° 3.0 SDV6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:28 Makina , Korçë

Skoda super B 2.5 TDI V6

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:25 Makina , Tiranë

OKAZION

11 500 EUR

Dje 23:21 Makina , Durrës

Volkswagen Automat full opsion OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 Makina , Korçë

Mercedes Benz 250 glk blutech

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion! Mini Cooper Countryman S

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:55 Makina , Shkodër

��OKAZION��GL 320 4Matic

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

OKAZION ML350 CDI 2010 FULL

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E320 EVO 4Matic BUSSINES EDITION SUPER FULL ��

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

OKAZION

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:48 Makina , Kukës

Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:45 Makina , Fier

Okazion!!!!!

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj *okazion* | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione