Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ė - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 97600
VW Volkswagen , 48309
Audi , 25559
Ford , 21779
BMW , 17345
Opel , 12080
Toyota , 10053
Fiat , 9059
Renault , 6009
Peugeot , 5012
Land Rover , 4260
Nissan , 3834
Citroën , 3554
Smart , 3107
Volvo , 2950
Hyundai , 2533
Seat , 2140
Alfa Romeo , 1961
Mitsubishi , 1927
Škoda , 1486
Mazda , 1307
Porsche , 1167
Lancia , 1148
Jeep , 1111
Kia , 922
MINI , 899
Chevrolet , 830
Honda , 772
Suzuki , 761
Jaguar , 676
Chrysler , 574
Rover , 336
Ssangyong , 257
Daewoo , 223
Saab , 211
Dodge , 197
Daihatsu , 182
Acura , 168
Dacia , 142
Subaru , 119
Cadillac , 113
Lexus , 83
Isuzu , 76
Tata , 71
Lincoln , 68
Hummer , 67
Maserati , 59
Piaggio , 55
MG , 51
GMC , 51
Infiniti , 48
Alpina , 41
Ferrari , 36
Aixam , 34
Bentley , 33
Great Wall , 32
BAIC , 31
Zastava , 29
TVR , 20
Bugatti , 20
KTM , 17
Buick , 16
Tesla , 16
Lada , 14
Artega , 14
Yugo , 13
UAZ , 12
Corvette , 11
Pontiac , 7
Wiesmann , 6
Proton , 5
Maybach , 5
NSU , 4
Landwind , 4
Morgan , 4
Lotus , 3
Wartburg , 3
DeTomaso , 3
Grecav , 3
Triumph , 3
Ligier , 2
Lifan , 2
Spyker , 1
Plymouth , 1
Talbot , 1
Trabant , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ė,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ė Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 998 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive Limited Edition 50 TDI Mega Mega Full

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen jetta 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar

Sot 16:57 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Fulvia  ·  Durrës

LANCIA FULVIA RETRO

6 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:57 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris D-4D

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:56 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

JAGUAR XF Automat Naft FULL OPSION(Gjendje perfekte)

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI CMIMI i DISKUTUESHEM

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Benz a class 1.6 benzin viti 2008 super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHITET Caddy Max me LIBER SHERBIMESH nga Vw.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC VITI 2011 2.0 TDI AUTOMATIKE

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Okazion BMW 530D 3.0 Nafte Full Option!!

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class 220 Nafte

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:54 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Fier

KIA SPORTAGE 2.0 Diesel Cambio Automatike

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Fier

Citroen C4 picasso 1.6 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Seat Ibiza 1.2 Diesel Sapo Targuar

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fier

Toyota Rav 4 2.2 Diesel

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus Titanium 1.6 Diesel 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:52 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 jepet me qera. SUV for rent albania. Luxury SUV rent

60 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:52 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel BlueHDi 1.6 diesel

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, benz e klas me qera,

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:52 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 1.9 NafteMe 6+1 Marsha

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:52 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Fier

Seat Altea 1.9 Diesel

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2012

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 1.6 NAFTE 2010 KAMBIO MANUALE 5+2 VENDE

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 16:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF VI 1.6 NAFTE 2010 super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 16:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

E class E 550 Amg Okazion

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Berat

CLS 550 AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2013 - JEEP WRANGLER UNLIMITED

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 -2016

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz GL350 Bluetec 4Matic

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250 4Matic

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TIGUAN PREMIUM - 2014

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 2.4 Nafte

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

12500 euro AUDI Q3 2016 2.0 tfsi Automat Full Panoram

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E350 Bluetec 4Matic

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:48 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

Shitet‼️‼️

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:48
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 50 TDI SUPER OKAZION

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:48 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

14000€ PER PAK DIT RS7 LOOK

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SANTA FE FULL PANORAMA - 2013

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E CLASS 2014 LOOK AMG - 121.000 KM

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ė | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione