Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

$gls$ | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mitsubishi , 27
Hyundai , 8
Audi , 5
BMW , 5
Opel , 5
Chrysler , 2
Porsche , 2
Lancia , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe $gls$,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj $gls$ Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover sport 3.0 naft super full ����

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Gle 350 naft super full ����

88 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

G 320 naft ����

36 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Gle 350 naft night packet ����

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 18:11 Makina , Tiranë

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins.

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:56 Makina , Dibër

goma foristrade 255/85/16

350 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

GL 350 FULL/OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:29
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) Okazion

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover sport 3.0 naft super full ����

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

G 320 naft ����

36 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Gle 350 naft night packet ����

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Gle 350 naft super full ����

88 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:33 Dyqani Makina , Tiranë

Q7 3,0 naft s line 7 vende

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:19 Makina , Durrës

ML 6.3 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 19:43 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 10:58 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLS350 Diesel-2017-PANORAMA-FULL OPTIONS

77 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Sht 10:00 Makina , Lushnjë

shitet Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 22:52 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai LAFESTA 2020 GLS 490km

25 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 18:24 Makina , Elbasan

mitsubishi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 09:50 Makina , Tiranë

Elantra 1.8 GLS Automatik

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Gush 10:51 Makina , Durrës

2018 Mercedes-Benz GLS 550

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 13:50 Makina , Tiranë

Caddy

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 14:49 Makina , Tiranë

❌MITSUBISHI PAJERO GLS❌

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 19:05 Makina , Korçë

Lancia Kappa

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 13:05 Makina , Tiranë

GLS 550 4Matic

70 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 11:39 Makina , Tiranë

GL 350 Bluetec/OKAZION

14 000 EUR

02 Qer 11:17 Makina , Tiranë

Audi q7 3x-s line Prodhim Gjerman

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 11:17 Makina , Durrës

SHITET CHRYSLER

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 11:06 Makina , Durrës

SHITET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 23:03 Makina , Dibër

Okazionnn!!!!!! C200 sport edition 2005

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:26 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Cayenne Full Option 3.0 Nafte

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 14:47 Makina , Tiranë

U SHIT!!! GL550 2015

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 09:43 Makina , Tiranë

Pajero Gls

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 18:59 Makina , Tiranë

BMW X6 e bere me porosi !

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 13:16 Makina , Fier

Okazion Hyundai Elantra GLS 2017

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Tet 00:54 Makina , Shkodër

Shitet: Mitsubishi Pajero Turbo GLS

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 17:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLS 400 2020 SHITUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 22:17 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero GLS

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 13:38 Makina , Tiranë

GLS

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 21:09 Makina , Durrës

Audi A8L Full optional + Nderrohet

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 19:25 Makina , Elbasan

Mitsubishi Pajero

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 14:38 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz GLS 350 D 2016 Look AMG FULL OPTION

73 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Mar 01:11 Makina , Mirditë

GLS

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 13:30 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 18:38 Makina , Durrës

Shitet hyundai atos

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 10:17 Makina , Durrës

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 15:26 Makina , Durrës

KERKOJE PJESE PER GLS 400CDI VITI 2020

5 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj $gls$ | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione