Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina - Makina Të gjitha në Pukë

Audi , 12
Ford , 9
Nissan , 3
Saab , 3
Fiat , 2
Opel , 2
Renault , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Citroën , 1
Lancia , 1
Peugeot , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori Makina,ose lokacione Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina Të gjitha | Makina | Pukë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 17:09 Makina , Pukë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 19:23 Makina , Pukë

Shitje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 17:11 Makina , Pukë

Nissan Terrano 4x4 per shitje

460 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 17:22 Makina , Pukë

Makina ne shitje

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 22:04 Makina , Pukë

Shitet Golf 5 tsi 2008 1.4

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:54 Makina , Pukë

shitet

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 22:01 Makina , Pukë

okazion audi a4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 11:04 Makina , Pukë

Mercedez Benz ML 270 CDI

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Dhj 10:55 Makina , Pukë

Shitje makine

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 10:16 Makina , Pukë

Shitet Golf 5 variant tsi( benzine) 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 10:03 Makina , Pukë

Shitet Golf 5 variant 2008 tsi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 09:56 Makina , Pukë

Golf 5 variant 1.4 tsi ( benzine) , 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 22:42 Makina , Pukë

Touran

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 19:02 Makina , Pukë

makina

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 08:47 Makina , Pukë

E class 220

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 16:32 Makina , Pukë

Shitet Mercedes-Benz C220 CDI

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 16:05 Makina , Pukë

FORD FIESTA 2009, 1.4, BENZINE/GAZ

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:11 Makina , Pukë

Shitet Skoda Octavia 4x4

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 17:02 Makina , Pukë

Golf 6 full option

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:42 Makina , Pukë

Mercedez benz

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Jan 23:07 Makina , Pukë

Shitet Land Rover Td5

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 00:37 Makina , Pukë

Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 20:01 Makina , Pukë

Opel Astra

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 14:03 Makina , Pukë

Cls

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 11:48 Makina , Pukë

Shitet volkswagen sharan

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 10:22 Makina , Pukë

Shitet volkswagen sharan

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 21:49 Makina , Pukë

SHITET SEAT IBIZA 1.4TDI 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 01:47 Makina , Pukë

Shitet ford focus super gjendje(OKAZION!!!!)

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 14:54 Makina , Pukë

Audi A4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 14:36 Makina , Pukë

Audi a4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 14:16 Makina , Pukë

Audi a4 2.0 TDI S Line

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:03 Makina , Pukë

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 11:59 Makina , Pukë

Sprinter 412

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 14:18 Makina , Pukë

Ford focus 1.8

1 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 14:36 Makina , Pukë

Shes golf 4 1.4benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:27 Makina , Pukë

Audi

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 22:13 Makina , Pukë

Autobus vario

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 22:13 Makina , Pukë

Autobus vario

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 12:38 Makina , Pukë

Shitet Land Rover Discovery TD5

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 22:04 Makina , Pukë

Ford Range 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 01:35 Makina , Pukë

Mercedes Benz 190 D

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 02:00 Makina , Pukë

Benz 1500 euro

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 10:34 Makina , Pukë

Foristrade

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 10:25 Makina , Pukë

landeroveri

6 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 13:38 Makina , Pukë

Makina shitet per arsyje mos perdorimi

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 19:36 Makina , Pukë

Mercedes Sprinter 2.2

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 19:59 Makina , Pukë

Golf

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 09:03 Makina , Pukë

Mercedes

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 08:47 Makina , Pukë

Mercedes

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 16:46 Makina , Pukë

Shitet Golf 5, Viti 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Të gjitha | Makina | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione