Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Porsche Të gjitha në Shkodër

Sunbird , 1
911 , 1
Boxster , 2
Cayenne , 31
Macan , 1
Panamera , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Porsche | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Gush 17:41 Makina , Shkodër

Porsche Panamera

47 500 EUR

14 Korr 13:19 Makina , Shkodër

Porsche Macan per pjese kembim.

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 16:25 Makina , Shkodër

PORSCHE CAYENNE TURBO FULL

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 10:39 Makina , Shkodër

cayenn 3.0 disel S

22 900 EUR

24 Jan 19:47 Makina , Shkodër

Porsche cayenne 3.0 naft 2012

22 900 EUR

11 Nën 20:30 Makina , Shkodër

porsche cayenne 4.5 biturbo 450 kv

13 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 12:54 Makina , Shkodër

PORSCHE PANAMERA OKAZION

19 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 20:34 Makina , Shkodër

Porsche 3.6 ne shitje

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Korr 13:33 Makina , Shkodër

cayene 4.5 benzine&gaz

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 11:24 Makina , Shkodër

Shitet Porsche Panamera 4.8 S

21 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:17 Makina , Shkodër

okazion

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 12:08 Makina , Shkodër

OKAZION

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 19:51 Makina , Shkodër

Panamera turbo

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 16:28 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne 3.0 Nafte

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 17:55 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne 3.0 Nafte

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 19:56 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne 3.0 Nafte

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 21:59 Makina , Shkodër

SHITET Porsche 3.0 naft

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 18:42 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne 3.0 Nafte

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 21:11 Makina , Shkodër

SHITET Porsche

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 16:25 Makina , Shkodër

Porche Cayenne 2009

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 23:41 Makina , Shkodër

Porsche Panamera Turbo Lungo PDK Full Option

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 13:43 Makina , Shkodër

Shitet porshe panamera Turbo

599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 12:50 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne S

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 09:42 Makina , Shkodër

Porsche cayenne 4.5

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 14:18 Makina , Shkodër

porsche 911 nga gjermania

260 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Nën 21:46 Makina , Shkodër

Shitet porsh cayenne GTS

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 22:05 Makina , Shkodër

Porsche cayenne

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 23:54 Makina , Shkodër

Porsche cayenne

19 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 19:58 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 00:53 Makina , Shkodër

Shitet nderrohet

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 18:14 Makina , Shkodër

Porcshe

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 18:33 Makina , Shkodër

Motorr porche

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 11:27 Makina , Shkodër

Gjithqka n rregull I ri viti 2018

1 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 11:47 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne 3.0

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 13:55 Makina , Shkodër

Porche Cayene

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 23:27 Makina , Shkodër

Porsch panamera

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 11:29 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne Turbo 4.7

32 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Dhj 11:10 Makina , Shkodër

Porsche panamera 3.6 2011

36 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 16:07 Makina , Shkodër

Porsche cayenne

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Jan 22:37 Makina , Shkodër

KERKOJ MAKINE

06 Tet 13:27 Makina , Shkodër

Porsche Boxster.

15 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 16:16 Makina , Shkodër

Porsche Cayenne S 4.5 Benzin-Gaz

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Nën 18:54 Makina , Shkodër

Porsche Panamera -12

53 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 16:00 Makina , Shkodër

Porche Panamera -12

58 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Gush 19:40 Makina , Shkodër

OKAZION ! Shitet Porsche Cayenne S 4.5 ! 80.000km

10 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Porsche | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione