Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porsche Cayenne ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Porsche Cayenne ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Porsche Cayenne me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Porsche nga modelet e ndryshme si Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356 dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 08:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE (Letrat per 1 vit) ,100.000 km SHUME PASTER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:20
Linku:
Makina , Korçë

3.0 nafte shitet /nderohet

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 08:49
Linku:
Makina , Elbasan

SHITET PORSCHE CAYENNE PLATINUM EDITTION

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 22:01 Makina , Tiranë

porsche cayenne

13 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:38 Makina , Shkodër

✅ Porsche Cayenne ✅

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 Dyqani Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFTE.2014 PLATINIUM EDITION

27 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

shitet ndrrohet (plus diferenc nga ana ime)

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

SHITET NDRROHET PORSCHE CAYENNE

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:19 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:13 Makina , Fier

Okazion Porsche Cayenne

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Okazion Porsche Cayenne 3.6 Benzine Panorama

17 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:57 Makina , Fier

Porsche4.8

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:30 Makina , Durrës

Porsche Cayenne

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:41 Makina , Fier

Porsche cayenne 4.8GTS

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:28 Makina , Fier

Porsche 3.6 imp BRC

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:45 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE GTS

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE TURBO 500 Hp nga zvicra

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:42 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Porsche Cayenne 3.0Diesel,11/2015 ���� ����

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 Makina , Fier

Porsche cayenne

22 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

Porsche

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Dyqani Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:12 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN FULL

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:20 Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE EDITION1 SUPER MEGA FULL SHITET+NDRROHET

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

13 100 EUR

Sot 12:12 Makina , Tiranë

Porche cayenne S SHITET/nderrohet

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:49 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

28 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:49 Makina , Fier

Porsche Turbo

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Dyqani Makina , Kolonjë

Porsche Cayenne 4.8 Turbo 520 CV

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE (Letrat per 1 vit) ,100.000 km SHUME PASTER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:40 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 2011 127000KM

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:47 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE-10 DIZEL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Sarandë

Porsche Cayenne Carbon Design 3.0 Nafte 2016 163.000 Km Orig

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.2 GAZ+BENZINE Automatike 2005 LooK 2010 GT

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 2016 3.6 Benzin full option Mundesi ndrrimi

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Cayenne

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:53 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Porsche Cayenne

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 Makina , Fier

Porsche cayenne 3.6 benzine 2014

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:16 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:20
Linku:
Makina , Korçë

3.0 nafte shitet /nderohet

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 Makina , Fier

Porsche cayenne❌

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

porche cayene

19 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:34 Makina , Fier

Porsche‼️

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:16 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Cayenne 3.0 Diesel

29 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:09 Makina , Tiranë

porsche cayenne 4.7 BENZIN-GAZ OKAZIIIIION!

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 18:38 Makina , Fier

porche cayenne

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 18:17 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Benzine 4.8

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 18:05 Makina , Tiranë

2011 PORSCHE CAYENNE FULL

16 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 15:17 Makina , Korçë

Shitet Porsche Cayenne S

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 14:16 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 14:12 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0d

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 12:46 Makina , Fier

Porsche‼️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Mar 09:46 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENE

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Nese jeni duke kerkuar per Porsche Cayenne ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Porsche Cayenne ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Porsche Cayenne me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Porsche Cayenne nga modelet e ndryshme si:Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356, Boxster, Macana, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Porsche Cayenne ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Porsche Cayenne ne MerrJep.al


Nese keni Porsche Cayenne qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione