Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Pogradec

Fiat , 2
Audi , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Maj 11:08 Makina , Pogradec

Shitet mercedes benc CLA 220 CDI ose ndrrohet

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 09:08 Makina , Pogradec

Shitet lpg urgjent

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 21:01 Makina , Pogradec

Mercedez-benz

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 18:32 Makina , Pogradec

Golf 3

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 09:55 Makina , Pogradec

Shutet urgjent pasati 1.9 tdi di e kuqe

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 08:28 Makina , Pogradec

shitet urgjent tojota rav 4 ne gjendje super

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 16:20 Makina , Pogradec

vetem pak dite !!! MERCEDES BENZ E-Class

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 12:19 Makina , Pogradec

A class urgjent .

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 09:19 Makina , Pogradec

Super Okazion

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 13:58 Makina , Pogradec

Okazion

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 13:13 Makina , Pogradec

Alfa Romeo 156 shitet urgjent

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 19:55 Makina , Pogradec

Shitet urgjent

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 18:30 Makina , Pogradec

Alfa Romeo 156

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 17:14 Makina , Pogradec

Audi a6 2.5 naft

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 15:35 Makina , Pogradec

Mercedes 250 dizel

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 16:41 Makina , Pogradec

Chrysler Voyager -96

220 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione