Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet opel | Pogradec | Automjete | Makina

Opel , 254
BMW , 2
Fiat , 2
Audi , 1
Hyundai , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet opel,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet opel Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:46 Makina , Pogradec

Opel astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:20 Makina , Pogradec

Mercedes Benz C220

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 Makina , Pogradec

Opel Astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:08 Makina , Pogradec

Opel combo 1.3 nafte shume ekonomike

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 19:23 Makina , Pogradec

OPEL COMBO 1.3 NAFT VITI 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 21:12 Makina , Pogradec

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 12:48 Makina , Pogradec

Shitet opel astra

1 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 12:23 Makina , Pogradec

Shitet opel astra okazion

1 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 10:46 Makina , Pogradec

Opel Corsa C 1.0 benzin ( 3 pistona )

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Tet 17:34 Makina , Pogradec

Shitet Opel Corsa

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 17:19 Makina , Pogradec

Opel

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 21:22 Makina , Pogradec

Makine

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 10:50 Makina , Pogradec

opel astra

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 16:26 Makina , Pogradec

Opel Corsa 1.7 Nafte 2003

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 13:40 Makina , Pogradec

bmw x5 look M 2011 okazionn pak dit

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 17:32 Makina , Pogradec

SHITET OPEL INSIGNIA

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 15:36 Makina , Pogradec

Mjet nw shitje

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 10:22 Makina , Pogradec

Shitet opel meriva benzin gas 2008 1.6 automat 3300euro

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 21:40 Makina , Pogradec

Mitsubishi Outlander 4x4 2.0 Nafte, Manual,Klima

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 20:52 Makina , Pogradec

shitet opel combo 1.3 naft ekonomike

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 16:45 Makina , Pogradec

Opel

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 18:47 Makina , Pogradec

Opel corsa 2011

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 19:09 Makina , Pogradec

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 17:15 Makina , Pogradec

Opel zafira

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 14:08 Makina , Pogradec

Opel astra

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 11:30 Makina , Pogradec

shitet & nderrohet

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 17:12 Makina , Pogradec

Hyundai 4x4

100 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 11:37 Makina , Pogradec

Shitet okazionn Opel Zafira 1.9 Naft

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 07:44 Makina , Pogradec

Opel Astra 1.4 benzinë gaz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:57 Makina , Pogradec

Opel vktra bezin gaz super gjende shes nderoj

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:47 Makina , Pogradec

Opel frontera

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 09:08 Makina , Pogradec

Shitet opel astra 1.7 nafte✅

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 19:14 Makina , Pogradec

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 18:34 Makina , Pogradec

Opel Astra

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 13:17 Makina , Pogradec

Opel corsa 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 11:11 Makina , Pogradec

Shitet Opel vectra gaz benzin . Gazi nuk eshte i shenuar

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 12:41 Makina , Pogradec

Shitet okazjon goma te reja siguracjon per nje vit

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 20:55 Makina , Pogradec

NË GJËNDJE SHUM TË MIRË

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:07 Makina , Pogradec

Shitet Opel Zafira '06

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 17:17 Makina , Pogradec

Shitet opel astra

1 600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 20:59 Makina , Pogradec

Shitet 3700euro opel meriva 2008 automat 1.6 benzin gaz

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 11:48 Makina , Pogradec

Benzin gaz okazion super gjendje

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 11:35 Makina , Pogradec

Opel zafira 1.8 benzin gaz shupet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 11:23 Makina , Pogradec

Shitet makina opel 1.8 benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 18:32 Makina , Pogradec

Opel astra

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 22:26 Makina , Pogradec

Opel

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 22:24 Makina , Pogradec

Shitet gaz benzin okazjon goma t reja

626 266 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 05:18 Makina , Pogradec

Opel vectra

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Dhj 16:58 Makina , Pogradec

Shitet Opel Zafira 1.8 Benzine-Gaz Cmimi i Diskutushem

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet opel | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione