Polo | Pogradec | Automjete | Makina

Audi , 3
BMW , 3
Proton , 2
Ford , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo ,kategori Makina,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:39 ,

Okazion ! E class 220cdi 2010 mundesi nderrimi me me te lire

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:46 ,

Mercedes Benc ML 350 Bluetec 4 matic Erdhur nga gjermania

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:06 ,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:35 ,

Mercedes Benz 280 dizel 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:34 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 ,

Mercedes Benz C-300-4-Matic

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 ,

BMW 530I Benzin-Gas

111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:43 ,

Mercedes benz e class 270

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

Golf 5

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 09:15 ,

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 09:45 ,

Ford Frigoriferik ne super gjendje Furgon

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 07:53 ,

Golf 6 benzin+gas 100% me gas.

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 23:27 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Mar 23:45 ,

Audi A5 quatro Look RS5 FULL

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 17:53 ,

Shitet ose nderrohet !!

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 17:37 ,

Volkswagen

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 08:26 ,

Okazion Polo me Letra te sapo paguara 1.0 Benzin

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 18:27 ,

Okazion

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 16:46 ,

Polo

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 16:45 ,

Polo

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 14:40 ,

Polo

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 20:00 ,

Mercedes Benz C-Classe

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:07 ,

Shitet nderohet okazion

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:35 ,

Polo (2005)

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 15:37 ,

VW Polo

15 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 10:20 ,

Ndrrim

1 300 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 19:22 ,

Polo 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 18:34 ,

Polo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 13:24 ,

U Shit ta gezoje pronari

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 12:04 ,

VW Polo dizel

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 11:58 ,

Volkswagen polo 1.4 naft

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 10:17 ,

VW Polo 1.4 naft

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 12:46 ,

Polo

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 08:41 ,

Golf 4 1.9 Tdi dy te kuqe full!! VW golf4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 14:19 ,

Polo (2005)

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 19:28 ,

Volzvagen polo 1.4

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
10 Mar 13:49 ,

Volswagen Polo

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 22:29 ,

VW Passat 1.9 Tdi 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 11:58 ,

nissan primera Benzin gaz

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 12:28 ,

Shitet polo

1 600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 12:20 ,

Shitet polo

1 600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione