Opel corsa | Pogradec | Automjete | Makina

Opel , 55
Audi , 4
BMW , 2
Ford , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa,kategori Makina,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:00 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

OPEL ZAFIRA 1.9NAFT 2008 (7+1) SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:20 ,

❌❌❎OKAZION❎❌❌OPEL CORSA

2 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 14:01 ,

Makina me qera duke filluar nga 15€

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:26 ,

ML 280 Cdi 2007 Mundesi Nderimi super gjendje

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 09:23 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 22:28 ,

Mercedes benz e class 270

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:15 ,

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 12:23 ,

Okazion Opel Corsa 1.4 benzin 2001

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 09:45 ,

Ford Frigoriferik ne super gjendje Furgon

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 23:45 ,

Audi A5 quatro Look RS5 FULL

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 18:09 ,

opel

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 10:08 ,

Opel Corsa 1.2benzine kamio AUTOMATIKE targa AA

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 20:00 ,

Mercedes Benz C-Classe

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:07 ,

Shitet nderohet okazion

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:53 ,

Opel Corsa 1.7 nafte 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 10:17 ,

Pjes golf4 opel corsa zafira ford fokus fiat stilo

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 21:30 ,

Opel corsa

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 10:38 ,

Opel korsa.1.3 naft Automat. Ndrim.

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 22:10 ,

Opel corsa

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 08:46 ,

Pjes kembimi opel corsa zafira fiat ford golf

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 08:41 ,

Golf 4 1.9 Tdi dy te kuqe full!! VW golf4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 10:36 ,

Pjes per opel zafira dhe corsa

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 22:29 ,

VW Passat 1.9 Tdi 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 11:58 ,

nissan primera Benzin gaz

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 18:03 ,

Opel corsa

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 10:52 ,

Opel Corsa Shitet/ nderrohet

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 10:57 ,

Opel corsa 1.2 benzin 16 v

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 20:52 ,

Opel Corsa

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 23:44 ,

Pasat 1.9 TDI NDEROHET letrat per nje vit !!!!!

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 11:13 ,

VW Navi golf 5 6 touran passat -AKCION AKCION!!!!

259 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Tet 18:09 ,

Opel corsa 1.2 benzine

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 22:19 ,

Audi A5

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 15:56 ,

Shitet Opel 1.2 benzin

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 15:44 ,

opel corsa okazion

120 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 15:07 ,

Mercedes-benz ml270

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 10:55 ,

VW Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 09:10 ,

Opel Corsa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 14:05 ,

MERCEDES BENZ ML

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione