Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Piaggio

APE , 22
APE TM , 5
Porter , 48

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Piaggio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Tet 13:25 ,

Motor Piaggio X9

Historiku i makinës

100 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 21:15 ,

Shitet

Historiku i makinës

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 08:03 ,

Shitet

Historiku i makinës

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 12:12 ,

SHITET NDERROHET APE 50 PIAGIO

Historiku i makinës

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Sht 22:17 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Gush 21:42 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 08:20 ,

Piaggio Ape Tm

Historiku i makinës

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Qer 22:17 ,

Piaggio

Historiku i makinës

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 03:48 ,

OKAZION 1300€ ��

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 19:25 ,

Shitet

Historiku i makinës

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 21:38 ,

Shitet

Historiku i makinës

3 000 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 00:09 ,

Shitet mjet pune

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 11:55 ,

Shite makine pune

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 17:32 ,

Piago hijet

Historiku i makinës

4 600 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 09:25 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 23:18 ,

Piaggio porter 1.4 nafte

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Jan 11:30 ,

Rruga Mili Goga Durres

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 16:47 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Jan 13:50 ,

shitet

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Dhj 12:59 ,

piagjo poker

Historiku i makinës

2 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Dhj 16:01 ,

OKAZION 1200€

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 18:57 ,

OKAZION 1400€

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 21:17 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 16:58 ,

SHITET ✅

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 07:08 ,

Piaggio Porter OKAZION 1300€

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 18:29 ,

Piaggio porter 1.3 benzin gaz

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Nën 20:17 ,

Piaggio Porter

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Nën 11:16 ,

Piaggio porter pothuajse e re

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 16:51 ,

shitet

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Sht 17:08 ,

Shitet piaggo

Historiku i makinës

3 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 18:50 ,

passat

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 22:03 ,

Porter

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 18:57 ,

Rruga Mili Goga

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Qer 10:10 ,

Piaggio

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Maj 16:37 ,

Shitet piaggio porter 1.3

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Pri 21:56 ,

Kineze

Historiku i makinës

4 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 09:48 ,

SHITET

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Shk 21:18 ,

Shitet piaggio ape

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Shk 13:59 ,

Piaggio APE

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Dhj 19:14 ,

Mjet transporti

Historiku i makinës

4 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 20:10 ,

Piaggio

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Dhj 16:35 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 14:56 ,

OKAZJON APE POKER

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 10:06 ,

Shitet

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Tet 18:19 ,

Piaggio

Historiku i makinës

150 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 12:28 ,

SHITET

Historiku i makinës

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 11:21 ,

Motor pjago

Historiku i makinës

300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione