Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Peugeot | Boxer

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Peugeot Boxer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Maj 18:53 ,

Shitet furgon Peugeot Boxer 2,5D 1997

2 990 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:50 ,

Sprinter

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 11:00 ,

Fugon Transport Peuge Boxer

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 18:23 ,

shitet fugoni

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 17:39 ,

Shitet:Peugeot expert 2.0hdi2011

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 15:45 ,

Peugeot boxer

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Mar 13:47 ,

Fugon peugot boxer 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 19:50 ,

Shitet Fugon Peugeot me 3800Kilometra viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:07 ,

Peugeot fugon 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 11:22 ,

Shitet Peugeot Boxer 2.2 nafte 2010

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 22:26 ,

Shitet furgoni peuvgeot 2.2 dizel

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 19:23 ,

Peugeot Boxer Van EURO 6 2018

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 09:05 ,

Peugeot Boxer Fugon shum i paster iri fare

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Sht 04:16 ,

Furgon

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Korr 20:25 ,

shitet fugon

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Korr 14:46 ,

Shitet:Peugeot Boxer (furgon)

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 00:09 ,

OKAZION Shitet fugon ATP

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Qer 12:56 ,

Furgon peugeot

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 21:59 ,

shitet peugeot Boxer

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:26 ,

Shitet Fugon mallrash

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Korr 18:01 ,

shes peugeot boxer

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 11:57 ,

Peugeot Boxer

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 12:00 ,

Peugeot Bokser

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 20:31 ,

Peugeot Boxer.2.2Naft2007Frigorifer5.599€.okazion

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 12:01 ,

furgon punë për shitje akullore

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Sht 21:28 ,

Mjete pune

12 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Qer 22:17 ,

Peugeot Boxer.Naft2005me taksa full servis2.900E

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 15:54 ,

Peugeot 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 07:49 ,

Peugeot Boxer.2.2Naft2005Manual325.000L

325 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 07:23 ,

Peugeot

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 15:57 ,

Peugeot bokser

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 08:47 ,

Kamjonqin

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 14:35 ,

Peugeot Boxer dizel

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 12:57 ,

Okazion shitet Furgon

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 15:44 ,

Peugeut boxer 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 19:48 ,

Fugon Peugeot Shitet ose nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 06:15 ,

Kamjonqin 7 vende karrecorin me tend

380 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 23:37 ,

Pezho boxer 2.5 turbo diezel

400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 15:18 ,

Peugeot Boxer dizel

200 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 15:49 ,

Peugeot Boxer dizel

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 11:45 ,

Fugon

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 21:55 ,

Peugeot Boxer

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Nën 15:00 ,

Fugon

200 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 19:08 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Jan 09:17 ,

Pezho 15+1ulse

7 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 15:04 ,

Peugeut boxer 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 10:21 ,

shitet

500 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Peugeot Boxer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione