Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Peugeot 308 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Peugeot 308 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:06 Makina , Korçë

Peugeot 308 1.6 Benzin Automatic viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:52 Makina , Tiranë

Shitet peugeot 308

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:06 Makina , Tiranë

Peugeot 308 Sportium

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:50 Makina , Pogradec

Peugot 308 1.6 Benzine Viti 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:28 Makina , Vlorë

������Okazion Peugeot 308 super i mirmbajtur

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:23 Makina , Durrës

Shitet 1.6 Benzine Automatic 2009 Me letra

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:39 Makina , Tiranë

Peugeot 308

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 Makina , Fier

Shitet pezho 308 naft 1.6 viti 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:16 Makina , Fier

Shitet pezho 308 naft 1.6 viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:07 Makina , Durrës

OKAZION 3000€

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 Dyqani Makina , Durrës

Peugeot 308-gaz benzin-automatike

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 21:57 Makina , Tiranë

Peugeot 308 1.6 Naft 2012 Automatike

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 20:49 Makina , Fier

Shitet!!

650 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 10:37 Makina , Lushnjë

Peugeot 308cc cabrio 1.6 benzin 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Mar 10:34 Makina , Tiranë

Peugeot

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 20:07 Makina , Tiranë

Peugeot 308 BlueHDi

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 14:47 Makina , Tiranë

Shitet Peugeot 308 cc

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 12:04 Dyqani Makina , Durrës

Peugeot 308-2009-kambio automatike-benzin gaz

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 07:07 Makina , Tiranë

Peugeot 308 sw e 2010 ne gjendje shume te mire

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 12:38 Makina , Elbasan

Shitje makine

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 15:42 Makina , Tiranë

Peugeot 308, 2.0 Nafte / Automatike ne Shitje

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Mar 11:32 Makina , Durrës

PEUGEOT 308 1.6 NAFT GJENDJA SH.E MIRE

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 22:41 Makina , Tiranë

Peugeot 308 suv, 1.6 Nafte 3900 Euro

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 17:16 Makina , Tiranë

Okazion shitet peugeot 308 viti 2010 3000€

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 17:08 Makina , Vlorë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 08:44 Makina , Tiranë

Peugeot 30sw 2012

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 21:57 Makina , Tiranë

Peugeot 308 | 1.4i | 2012 Benzinë/Gaz

3 986 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 20:12 Makina , Tiranë

SHITET

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 16:28 Makina , Durrës

okazionnnn 2011 3000€€ 1.6 nafte peugeot 308

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 08:35 Makina , Lushnjë

308 1.6 HDI 2009 shitet ndërrohet me automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:58 Makina , Shkodër

Peugeot 308 automat panoramike

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:26 Makina , Shkodër

Peugeot 308 me nderrim me scuter

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 16:47 Makina , Tiranë

❌ SUPER OKAZIONNN ❌ PEUGEOT 308 1.6 NAFTE MANUAL

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 13:40 Makina , Tiranë

Peugeot 308 ne Shitje

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Shk 14:25 Makina , Tiranë

Peugeot 308 sw

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 23:10 Makina , Tiranë

Peugeot 308 cc cabriolet

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 20:26 Makina , Tiranë

peugeot 308 2011 1.4 benzine

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:10 Makina , Tiranë

Super Makine Italiane Coupe Cabriolet

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 12:16 Makina , Tiranë

Peugeot 308 1.6 Nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:29 Makina , Tiranë

Peugeot 308

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 21:05 Makina , Korçë

Shitet Peugeot 308

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 21:44 Makina , Pogradec

PEUGEOT 308 automat

4 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 12:17 Makina , Tiranë

Shitet Peugeot

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 17:47 Makina , Tiranë

OKAZION

4 700 EUR

20 Jan 23:35 Makina , Tiranë

PEUGEOT AUTOMAT NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 11:38 Makina , Korçë

Peugeot 308

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 15:52 Makina , Tiranë

Peugeot 308 1.6 naftë

9 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 02:21 Makina , Fier

Shitje Automjeti

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 08:50 Makina , Fier

Shitet peugeot 308 / viti 2009 / super gjendje

4 200 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 12:47 Makina , Fier

Makine per shitje

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Peugeot 308 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione