Okazion | Përmet | Automjete | Makina

BMW , 5
Peugeot , 3
Audi , 2
Fiat , 2
Ford , 2
Opel , 2
Seat , 2
Nissan , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Makina,ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Makina | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Maj 02:08 ,

OKAZION Shitet ML 270 viti 2003

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Pri 20:35 ,

Ford focus OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 18:27 ,

AUDI~~A4~SLINE~~SUPER~~OKAZION~~PER~~PAK~~~DIT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 17:43 ,

Mercedes Benz C220 cdi OKAZION!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Shk 11:37 ,

shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:35 ,

Okazion!!! Mercedes C220

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 20:24 ,

Okazion Mercedes Benz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 23:15 ,

OKAZION!!! Peugeot 207

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 23:15 ,

OKAZION!!! Peugeot 207

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 17:16 ,

OKAZION!!! Peugeot 207

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 19:58 ,

OKAZION Land Rover Defender

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:37 ,

Okazion ford courier

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 19:05 ,

Opel corsa

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 13:13 ,

Bmw seria 5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 21:27 ,

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 19:28 ,

OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Korr 10:22 ,

Okazion Audi A4

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 20:31 ,

Nissan shitet okazion

2 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 13:33 ,

Okazion

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 14:38 ,

Makine super, cmim okazion

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 23:19 ,

OKAZION

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 22:04 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 12:56 ,

OKAZION BMW 318 VITI 26. 12. 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 16:33 ,

OKAZION! SKODA

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 10:41 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 22:34 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 19:07 ,

Okazion Mersedes elegance E 200 CDI viti 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 11:27 ,

Okazion

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 12:48 ,

Okazion , Golf 4 benzin + gaz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 13:29 ,

Okazion

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 14:49 ,

Okazion

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 22:51 ,

Mercedes benz c220 cdi

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:03 ,

OKAZION mercedes-benz

3 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 09:58 ,

Shitet bmw 325 nafte

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:42 ,

OKAZION

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 21:57 ,

BMW 325 tds 94

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Makina | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione