Benz | Përmet | Automjete | Makina

Acura , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori Makina,ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:47 ,

Shitet ose ndrrohet me kamjoncin

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:48 ,

Mercedes-Benz W124 E Klass

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Maj 09:02 ,

Shitet Mercedes-Benz w203

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:59 ,

Toni

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 16:49 ,

Mercedez

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 17:43 ,

Mercedes Benz C220 cdi OKAZION!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Mar 20:55 ,

SHITET OSE NDRROHET ML 270

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 20:04 ,

Benz

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 08:19 ,

Shitet

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 18:34 ,

Mervedes benz viano

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 20:24 ,

Okazion Mercedes Benz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 08:28 ,

mercedes benz sprinter 313 15 vende

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 09:20 ,

shitet mercedes benz 270

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 10:30 ,

Benz

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 14:02 ,

Mercedes benz 200 D

500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 20:12 ,

Mercedes-Benz C-Class (270)

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 19:59 ,

Mercedes-Benz

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 19:50 ,

Mercedes-Benz C 270

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 11:29 ,

Mercedez-Benz Permet

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 19:17 ,

Mercedez Benz Permet

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 21:22 ,

Shes ndëroj makinën

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 15:57 ,

Mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 03:54 ,

Benz A Clase

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 03:54 ,

Benz A Clase

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 22:57 ,

Mercedes benz w211

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 22:12 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 16:19 ,

Mercedes benz ml 270

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 15:36 ,

Mercedes-Benz ML 500 4Matic 7G-TRONIC

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 01:22 ,

Mercedes Benz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 14:13 ,

Mercedes Benz Ml 270

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 21:17 ,

Mercedes Benz A Class - A170 CDI ne Shitje

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 20:42 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 15:39 ,

Shitet Mercedes Benz E 270 per arsye mosperdorimi

4 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 19:21 ,

Mercedes A 170

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 14:13 ,

mercedes benz

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 15:26 ,

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 14:38 ,

Makine super, cmim okazion

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 20:57 ,

mercedes benz g class

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 19:43 ,

Kelcyre

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 16:26 ,

Mercedez-benz a-clas

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 21:17 ,

Shitet Mercedes Benz C class 320

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:27 ,

Mercedez benz

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 18:28 ,

Mercedes-benz

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 16:31 ,

Mercedes benz e 270

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 22:13 ,

Mercedes-Benz E 270 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 10:43 ,

Mercedez Benz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 13:48 ,

Mercedes-Benz A170

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 10:20 ,

Shitet!!!

2 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 00:03 ,

Mercedes Benz C250 Diesel

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • Benz në kategorinë All Category
  • Benz në kategorinë Makina
  • benz në kategorinë Makina
  • benzin në kategorinë Makina
  • benzin në kategorinë Automjete
  • benz në kategorinë Makina
  • benz në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione