Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Përmet

Acura , 1
Audi , 16
BMW , 16
Chevrolet , 2
Citroën , 7
Daewoo , 1
Fiat , 17
Ford , 41
Honda , 2
Hyundai , 6
Jeep , 7
Kia , 5
Lada , 2
Lancia , 8
Lexus , 1
Mazda , 2
MINI , 1
Mitsubishi , 22
Nissan , 29
Opel , 26
Peugeot , 7
Renault , 10
Seat , 8
Škoda , 1
Smart , 5
Suzuki , 5
Toyota , 21
Wiesmann , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Përmet ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:14 Makina , Përmet

Benz 207

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 19:23 Makina , Përmet

Shitet E 220 super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 19:23 Makina , Përmet

Super gjendje Toyota Yaris

220 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 14:33 Makina , Përmet

XXokazionXX

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 00:05 Makina , Përmet

Shitet Mercedez C class shum i mbajtur

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:26 Makina , Përmet

Toyota 4Runner

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 13:56 Makina , Përmet

Makine

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:52 Makina , Përmet

Shitet Ford

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 10:04 Makina , Përmet

Audi A6 4x4

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 00:12 Makina , Përmet

Shitet 1200€

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Mar 09:05 Makina , Përmet

Shitet Chevrolet Captiva 2.0 nafte viti 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 01:00 Makina , Përmet

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Shk 04:48 Makina , Përmet

Audi A6

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:47 Makina , Përmet

Okazion Alfa Romeo

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 20:24 Makina , Përmet

Audi A6 4x4

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 17:46 Makina , Përmet

Shitet ne gjendje shum te mir

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 14:27 Makina , Përmet

Audi A6

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 21:25 Makina , Përmet

Mitsubishi

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 10:03 Makina , Përmet

Oferte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 17:11 Makina , Përmet

Benz

4 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 20:50 Makina , Përmet

Permet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 23:44 Makina , Përmet

Shitet Mercedes-Benz

4 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 21:26 Makina , Përmet

Zafira 2005 dti

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Shk 19:09 Makina , Përmet

����opel vivaro fugon����

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 17:49 Makina , Përmet

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 00:40 Makina , Përmet

190

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 11:51 Makina , Përmet

Golf IV 1.6 Benzin

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 08:59 Makina , Përmet

Nissan Pathfinder 2.5

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 12:10 Makina , Përmet

Shitet super gjemdje shum i mbajtur

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 19:36 Makina , Përmet

Golf 3

250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Jan 21:28 Makina , Përmet

Land rover

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 19:52 Makina , Përmet

Shitet ose nderohet me foristrad 4x4

39 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 14:30 Makina , Përmet

Eshitet ose nderohet me foristrad

39 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 14:18 Makina , Përmet

Shitet makina Toyota RAV 4

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 10:07 Makina , Përmet

E domosdoshme

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 19:58 Makina , Përmet

Shes 3500

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 07:17 Makina , Përmet

Ford Maverick Gaz-Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:41 Makina , Përmet

Renault Clio 1.2 Benzine/Gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 11:37 Makina , Përmet

MERCEDES-BENZ EVO 280

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Nën 11:07 Makina , Përmet

Super gjendje Opel Corsa 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 16:52 Makina , Përmet

SHITET AUDI A3 1.8T 130kw 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 16:43 Makina , Përmet

SHITET AUDI A3 1.8T 130kw

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 16:34 Makina , Përmet

GOLF 5

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 22:27 Makina , Përmet

Okazion VW Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 21:43 Makina , Përmet

Golf 3

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Nën 13:03 Makina , Përmet

Kia

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Tet 17:43 Makina , Përmet

Shes Mitsubishi l200

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 17:50 Makina , Përmet

SHITET MERCEDES BENZ EVO 280 AUTOMATIK 6300 EURO

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Tet 16:48 Makina , Përmet

Citroen xsara picasso

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 17:44 Makina , Përmet

Shitet Mitsubishi L200 super gjendje

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione