Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Vivaro Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Vivaro | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:55 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Opel Vivaro

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 12:54 Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Dhj 11:09 Makina , Tiranë

Opel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 19:57 Makina , Tiranë

OPEL VIVARO 1.9 NAFTE

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 08:17 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Vivaro 7+1

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 13:37 Makina , Tiranë

makine malli

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 14:11 Makina , Tiranë

Shitet opel vivaro frigo 1.6d i sapo ardhur nga ch

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:33 Makina , Tiranë

Opel vivaro

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 15:30 Makina , Tiranë

okazion opel vivaro

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 15:00 Makina , Tiranë

Opel vivaro

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 18:04 Makina , Tiranë

Opel vivaro benzin+gaz

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 17:44 Makina , Tiranë

Opel Vivaro

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Gush 10:27 Makina , Tiranë

Opel Vivaro 1.9

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:52 Makina , Tiranë

Okazion Opel Vivaro

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Shk 21:52 Makina , Tiranë

Opel vivaro motorr 2000 nafte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 21:52 Makina , Tiranë

Opel vivaro

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 19:04 Makina , Tiranë

Shes furgonin. Per arsye emigrimi

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Jan 21:52 Makina , Tiranë

Shitet Makina Fugon

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 21:31 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL VIVARO

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 20:45 Makina , Tiranë

Shitet opel vivaro

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 00:49 Makina , Tiranë

opel vivaro

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 20:08 Makina , Tiranë

Opel Vivaro dizel

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 20:00 Makina , Tiranë

Shitet mosperdorim

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 08:31 Makina , Tiranë

Furgon

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 16:45 Makina , Tiranë

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Dhj 10:46 Makina , Tiranë

Furgon

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 15:28 Makina , Tiranë

shes opel vivaro

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 19:38 Makina , Tiranë

OPEL VIVARO 1.9 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 18:57 Makina , Tiranë

OPEL VIVARO

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 21:46 Makina , Tiranë

OPEL Vivaro 1.9cdti Nafte

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 13:12 Makina , Tiranë

Opel vivaro

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 11:43 Makina , Tiranë

OKAZIOOON !!!! OPEL VIVARO URGJENTE

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Jan 10:40 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vivaro 2. 5 CDTI viti 2007 8+1

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 12:11 Makina , Tiranë

Opel Vivaro 1.9TDI Naftë

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Sht 11:55 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA ■■> AUTO - RUBIN

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 12:58 Makina , Tiranë

OPEL VEKTRA ■■■> AUTO-RUBin

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 15:29 Makina , Tiranë

Opel Vivaro ( Viti 2002 )

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 10:56 Makina , Tiranë

Shitet opel vivaro frigoriferik

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 12:15 Makina , Tiranë

Opel Vivaro 8+1

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 18:29 Makina , Tiranë

SHITET OPEL VIVARO VITI 2009 13.500 EURO 8+1

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 19:43 Makina , Tiranë

Opel Vivaro dizel -03

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 21:30 Makina , Tiranë

Opel viviaro 2.0 tdi..

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Vivaro | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione