Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Vivaro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Vivaro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Maj 13:37 ,

makine malli

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:18 ,

OPEL VIVARO 1.9 NAFTE

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 14:11 ,

Shitet opel vivaro frigo 1.6d i sapo ardhur nga ch

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:20 Dyqani ,

U SHIT Sapoardhur nga Zvicra Opel Vivaro

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 09:18 ,

Opel vivaro me tabela ��������

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 18:35 ,

✅Opel Vivaro U SHIT FLM MERRJEP

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 16:41 ,

Shitët Opel Vivaro Frigorifer me koibentim 2.0 CDTI

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Dhj 13:08 ,

✅Opel Vivaro me dogan e ardhur nga zvicra 167 .000 km

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 09:50 ,

Opel Vivaro benzine Gas nga Fabrika

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 21:56 ,

shitet opel vivaro

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 16:33 ,

shitet opel vivaro

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 09:15 ,

Opel vivaro okazion

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 12:55 ,

Shite opel vivaro vp 2010 8000 euro

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 12:16 ,

opel vivaro

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 12:14 ,

Opel vivaro !!!!!!!!!!

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 03:27 ,

Opel vivaro !!!!!!

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 12:20 ,

Opel Vivaro 2.0 Nafte 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 01:14 ,

opel

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 10:19 ,

Opel Vivaro superr gjendje Gaz/benzin 8+1

100 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 19:55 ,

shitet Opel Vivaro 1.9 tdci viti 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 14:33 ,

Opel vivaro

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 17:49 ,

Shes furgon!

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 18:54 ,

Okazion

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 15:30 ,

okazion opel vivaro

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 15:00 ,

Opel vivaro

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:38 ,

opek

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 18:04 ,

Opel vivaro benzin+gaz

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 17:47 ,

shitet Kombi qmimi me marrveshje

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 00:37 ,

Shitet Opel Vivaro në gjendje shumë të mirë

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 18:49 ,

Shitet fugon Okazion

400 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 18:29 ,

Shitet furgon opel vivaro

2 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 18:29 ,

Shitet furgon opel vivaro

2 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 14:37 ,

opel

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 12:38 ,

OPEL VIVARO 2.5 CDTI

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:13 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 04:36 ,

Opel

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 21:58 ,

Shitet okazion !!!!

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 16:46 ,

shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 08:19 ,

Shitet okazion opel vivaro

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 19:17 ,

Opel Vivaro

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 13:55 ,

Opel vivaro

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 17:44 ,

Opel Vivaro

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Tet 15:44 ,

Shitet OPEL Vivaro 3500€

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 12:09 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 12:01 ,

Shitet OPEL Vivara ose nderrohet,3988€ diskutshem

3 988 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 08:59 ,

Opel vivaro

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 17:34 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 10:27 ,

Opel Vivaro 1.9

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 19:22 ,

Furgon

450 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 22:46 ,

Opel vivaro 2.0

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Vivaro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione