Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Vectra Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Vectra | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Shk 19:41 Makina , Shkodër

Shitet Opel Vectra 900 mi lek

900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 20:02 Makina , Shkodër

Shitet urgjent, Opel Vectra

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 23:50 Makina , Shkodër

Opel

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 23:29 Makina , Shkodër

Okazion Opel Vectra automat

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 09:26 Makina , Shkodër

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 19:22 Makina , Shkodër

2500 Euro Automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 12:33 Makina , Shkodër

Shitet Opel Vectra Vauxhall timon anglez

1 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 10:47 Makina , Shkodër

Opel

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 14:20 Makina , Shkodër

Opel vectra

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 23:25 Makina , Shkodër

Opel vectra nafte viti 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 14:07 Makina , Shkodër

Opel Vectra 1.9 Diesel

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 13:58 Makina , Shkodër

Opel Vectra 1.9 Diesel

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 11:08 Makina , Shkodër

Opel VectraC 2002 2.2Nafte

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 00:01 Makina , Shkodër

Opel

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 23:49 Makina , Shkodër

Opel Vectra

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 19:46 Makina , Shkodër

Okazionnnn opel vectra

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 15:16 Makina , Shkodër

Opel Vectra

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Shk 23:30 Makina , Shkodër

Opel vectra c

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 22:38 Makina , Shkodër

shitet Opel Vectra C

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 09:19 Makina , Shkodër

Oferte Opel Vectra 2.2 portobagazh

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 17:36 Makina , Shkodër

Opel vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 20:02 Makina , Shkodër

Makin

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 20:29 Makina , Shkodër

Shitet-Nderrohet Opel Vectra Gts

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 09:32 Makina , Shkodër

Opel Vektra

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 15:35 Makina , Shkodër

OPEL VECTRA

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 11:04 Makina , Shkodër

Opel Vectra

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 13:18 Makina , Shkodër

Opel Vectra dizel

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 11:55 Makina , Shkodër

Okazion Shitet Opel Vectra 2.2 diesel-00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 20:06 Makina , Shkodër

Opel vectra

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 18:41 Makina , Shkodër

Opel vectra wauxhall

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 18:20 Makina , Shkodër

Opel Vectra krah anglez ne gjendje prefekte -04

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 13:07 Makina , Shkodër

Opel Vectra 2.2 naft -01

2 400 EUR Çmimi me zbritje

22 Nën 08:49 Makina , Shkodër

Opel vectra krah anglez ne gjendje prefekte

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 21:42 Makina , Shkodër

Opel vectra sw 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 12:24 Makina , Shkodër

Opel vectra sw 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 14:53 Makina , Shkodër

Opel Vectra

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 18:04 Makina , Shkodër

Opel Vectra benzin -93

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:50 Makina , Shkodër

Opel Vectra -04

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 20:13 Makina , Shkodër

Opel Vectra -00

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 18:05 Makina , Shkodër

Opel Vectra dizel -04

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 15:32 Makina , Shkodër

Opel Vectra -96

1 700 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Vectra | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione