Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Vectra ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej Opel Vectra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Vectra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 18:39 Makina , Fier

Opel Vectra

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:24 Makina , Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Makina , Lezhë

Opel vektra 1.9naft

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:04 Makina , Tiranë

opel vectra 1.6 Benzin Gaz

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 00:33 Makina , Durrës

Opel vecra

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 17:42 Makina , Durrës

Opel vectra 2.0 automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 10:31 Makina , Lezhë

Opel vectra 1.9 nafte manuale

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:49 Makina , Elbasan

Super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 13:57 Makina , Fier

Opel Vectra

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 09:00 Makina , Berat

Opel Vectra 2.0 Benzine/Gaz 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:47 Makina , Fier

Opel ne shitje

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 22:07 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 13:50 Makina , Tiranë

Opel Vectra

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:09 Makina , Tiranë

Opel vektra 2008 automat

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:39 Makina , Elbasan

OPEL VECTRA 1.8 Benzin+Gaz

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Shk 16:55 Makina , Tiranë

Okazion

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 17:34 Makina , Berat

Shitet Opel Vectra C 1.8 Benzin-Gas

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 18:21 Makina , Elbasan

Shitet/ nderrohet

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 21:01 Makina , Elbasan

Shitet.

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:14 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 09:21 Makina , Tiranë

OPEL VECTRA

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 20:35 Makina , Lushnjë

Shitet Opel Vectra

150 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 11:54 Makina , Lushnjë

Voku opel

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 19:41 Makina , Shkodër

Shitet Opel Vectra 900 mi lek

900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 17:46 Makina , Fier

AUTOMAT-SHIT-NDERR

2 700 EUR Çmimi me zbritje

25 Jan 07:18 Makina , Vlorë

Opel vectra automat

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 10:26 Makina , Vlorë

⚡️Opel vectra automat⚡️

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 17:44 Makina , Gjirokastër

Opel Vectra

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Jan 11:55 Makina , Fier

Opel

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 13:42 Makina , Krujë

Opel

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 12:15 Makina , Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 790 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:17 Makina , Tiranë

Shitet opel 1.6 benzin gaz

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 16:51 Makina , Fier

Opel vektra B

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 12:47 Makina , Mat

Opel Vectra 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 06:00 Makina , Tiranë

Opel Vectra

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 15:56 Makina , Berat

opel vectra 1.9 cdti automat

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 19:50 Makina , Durrës

super super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 05:34 Makina , Fier

Opel vectra

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 23:17 Makina , Tiranë

Okazion

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 23:03 Makina , Fier

Opel vektra benzin gaz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 10:40 Makina , Korçë

Opel vectra 1.6cc. 800euro

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 14:38 Makina , Tiranë

Opel vectra

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 13:42 Makina , Devoll

Shitet opel okazion

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 00:35 Makina , Durrës

Shitet ose ndrrojet me foistrad ml

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 01:15 Makina , Berat

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 20:02 Makina , Shkodër

Shitet urgjent, Opel Vectra

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 16:41 Makina , Pogradec

Hyvb

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Nën 16:29 Makina , Pogradec

Hda

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 12:00 Makina , Durrës

Opel vectra viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 23:50 Makina , Shkodër

Opel

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Gjej Opel Vectra në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Vectra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Vectra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Vectra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Vectra ne MerrJep.al


Keni Opel Vectra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione